Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi vált be nálatok a baba...

Gabszem kérdése:

Mi vált be nálatok a baba orrának dugítására megfázáskor?

Figyelt kérdés
Kislányom 15 hónapos, meg van fázva. Szerencsére csak az orra folyik, de sajnos ettől nem alszunk már 3 napja. Használunk tengervizes orrsprayt , utána orrszívózzuk és használunk Nasivin orrsprayt. De szegény ugyanúgy be van dugulva és nem kap levegőt. Mit lehetne még tenni? Valami másféle orrcsepp?
2013. máj. 3. 21:23
 1/9 Agika0219 ***** válasza:
menj dokihoz..ir fel antibiotikumos orrcseppet..nálunk az vállt be.
2013. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kerria ***** válasza:

A doki néni ír fel mindig orrcseppet, talán nasogutta a neve, de nem vagyok benne teljesen biztos. Az 1 nap alatt eddig mindig hatott, pedig 3-4 szer cseppentettem neki csak (ennyi a napi előírt)


A tengersós orrsprayt mindig orrszívózás előtt használom, majd várok 10-15 percet, és szívjuk a porszívóval. Ezután cseppentem a nasogutta-t.


Másnapra mindig kidugult, és tudott aludni. Ha nem is végig az éjszakát, mert mondjuk ismét cseppenteni kellett, de már megúsztuk csak 1 felkeléssel....

2013. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nasivin azonnal bármikor bármit kidugít
2013. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát nálunk a nasivin nem igazan

segit pedig elötte kiszivjuk neki.

2013. máj. 3. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tengervizes spray+orrszi-porszit használtam, illetve 3-szor adtam neki Fenistil cseppet, mert az segít megszüntetni az nyálkahártya duzzanatot. (doki ajánlotta)
2013. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tengervizes orrspray, orrszívás, nasivin. Éjszakára bekentem a hátát Baby Luuf-fal. Attól sokkal könnyebben lélegzik mert mentolos illatú.
2013. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nállunk hálistennek eddig elég volt a tengervizes orrspré meg az orrszivózás.De ugy halottam a sterimár orrspré nagyon jó.
2013. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekunk azt javasolta a vedono hogy tegyunk egy-ket konyvet a gyerek agyanak laba ala a fejenel, hogy megdontse az agyat, durvabb esetben aztan meg a matraca ala is tettem egy torulkozot, hogy kicsit meg jobban megdontse. Persze mert akkor meg nem voltkisparnaja, de azzal egyutt is megdontjuk kicsit az agyat. Csodat tesz ilyenkor!! Ja es lefekves elott orrcsepp. Jobbulast!
2013. máj. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nasal tengervizes, aztán pár perc várakozás, porszívózás és abban az esetben szükséges csak az orrcsepp, ha kiporszívózás után úgy hallod még mintha el lenne dugulva, mert az a nyálkahártyaduzzanat végett van. akkor 1-1 csepp. ha teljesen tiszta az orra a porszívózás után, akkor nem kell az orrcsepp, mert akkor szabad útja van a levegővételnek. és ebben az esetben csak roncsol és a babának se kellemes.
2013. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!