Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikresek! Ti hogy mentek...

Ikresek! Ti hogy mentek bevásárolni ikerbabakocsival?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha babakocsival mész, akkor tolod, épp úgy, mint nem iker kocsival. Én egyébként nem megyek az ikreimmel, mert kocsival járok, addig itthon hagyom őket. Épp elég a 2 évessel elmenni.
2013. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én itthon hagynám csak nem lenne aki vigyáz rájuk kocsival meg a férjem rá ő kamionos általában 5-6 napot nincs itthon.
2013. máj. 4. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresten olyan boltokat a környéken, ahova befért az egymás melletti kocsi (az egymás mögötti a liftünkbe nem fért volna be, ezért egymás melletti volt nekünk. Meg ez szimpatikusabb is) Sokszor nem is a bejutás a gond, hanem a pénztárak között túl kicsi a hely. Toltam magam előtt a kocsit, a kupolára meg rátettem a kosarat, vagy a kocsi aljába pakoltam.
2013. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk egymás előtti van/ volt és igen minden további nélkül jártam velük vásárolni , játszóra mindenfelé. Legtöbb helyen simán befértünk (ezért nem vettem egymás mellettit mert bármennyire is tetszett tudtam hogy az sok helyen nem férne be). Én férjem sincs itthon hétköznap nappal este jön sokszor hétvégén sincs itt, így nem tudom kire hagyni őket (nem is akarom mondjuk egyenlőre)
2013. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!