Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pihenőszék mennyire "elengedhe...

Pihenőszék mennyire "elengedhetetlen" a babának?

Figyelt kérdés
Első baba lesz, és nem tudom mennyire fontos a pihenőszék, kinek vált be? Vagy felesleges?
2013. máj. 4. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ra keret, jo dlog, de enelkul is felnonek a gyerekek
2013. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs, jól elvagyunk anélkül is.

Bár én kendőzök, úgyhogy ha olyanom van magamra kötöm és velem van.

Ha nem lenne, lehet, hogy jól jött volna a pihenőszék, nem tudom.

2013. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Abszolult nem szükséges, sőt ártalmas én akartam venni, de a szakember mind mondták, hogy tilos.
2013. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet! Vegyetek, ha megengedhetitek magatoknak, ártani nem foga a babának, hiszen ezek úgy vannak kialakítva. A legtöbb szerintem dönthető fokozatú, a lényeg, hogy ne "üljön" benne a pici.
2013. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

2. gyereknél lesz lényeges, elsőt bármikor fel tudod venni, mert ideális esetben csak rá kell figyelni. Köztes időben pedig szépen elvan a kiságyban, járókában, utazóágyban.

A pihenőszékben nem hagyhatod felügyelet nélkül egy pillanatra sem, míg az előbbiekben igen.

2013. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem ártalmas, már ha nem újszülöttet teszel bele. Pár jónapos jól jön. Én biztos fogok venni.
2013. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát, én beletettem. Senki nem mondta, hogy tilos, pedig a védőnő is látta. Nagy hasznát vettük, sokszor aludt benne vissza reggel, és tudtam hozni-vinni magammal a lakásban. A pár hónapig használtuk csak. Járókánk nem volt.
2013. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénz akor jó ha nincs a baba anélkül is elvan ,kislányomnak se volt,anélkül is elvolt .
2013. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én szerettem volna a babámnak,de valahogy kimaradt.Ha úgy adódott a babahordozóba tettem és úgy vittem amerre mentem házon belül.Játékot is akaszkadtam rá,és nekünk az volt a pihenőszék is.
2013. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

lányomnak nem volt,de nem is hiányoltuk,

ő nagyon jó baba volt,és szerette a bébi hordót.

a fiamnak most vettünk,rezgőset,

mert ő nagyon nem volt jó baba és így h van egy tesója is,

nagy hasznát vettük.

vegyél olyat ami vízszintesen teljesen dönthető és nem lesz lelki ismeret furdalásod h "ülteted"

2013. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!