Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hason alvós babád mikortól...

Hason alvós babád mikortól tudott háton is aludni?

Figyelt kérdés
Az enyém mindig felébred, ha a hátára kerül, és sír nagyon, pedig már 8 hónapos.
2013. máj. 4. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Még a mai napig hason alszik el (16 hónapos), kivétel pl babakocsiban, ott szerencsére nincs gondja vele, kb 9-10 hónapos korától (igaz ott ülve alszik el, és később én döntöm hátra).
2013. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is most kezdett el kb. 2 hete éjszaka forgolódni .

Ő is egyből felsír,ahogy a hátára fordul, vissza kell fordítani,mert arra még nem jött rá,hogy álmában vissza is tudna fordulni.

Ezt eljátsza egy éjszaka 10-12- szer. Nagyon jó. Úgyhogy erre én is kíváncsi lennék, ő is 8 hónapos.

2013. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kislányom születése óta CSAK hason aludt. Kb 3 hete csinálja, hogy hajnalban felkel, de csak azért, mert át kell fordítanom a hátára. Utána alszik tovább, de kb másfél órát csak. Utána vagy vissza fordítom vagy felkel. A kis kezével még mindíg kalimpál álmában. Most 5 hónapos.
2013. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyém is születésétől hasas jóformán.7hós,pár hete vettem észre,hogy alszik már az oldalán és hátán is.Mivel csukott ajtóval alszik,így nem figyeltem annyira.De éjjel hajlamos felébredni rá,ha hátra fordult.Sokszor felsir nappal is,szerintem megijed,hogy hát mi történt,nem igy aludt el...
2013. máj. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!