Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ilyen esetben megpróbálnáto...

Ti ilyen esetben megpróbálnátok a Sedatif pc-t? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos, az éjszakáink katasztrófák, nagyon nyugtalan. Olvastam,hogy a Sedatifnak a segédanyaga laktóz. Apuka laktózérzékeny, és lehet,hogy örökölte, még nincs allergiavizsgálattal bizonyítva, de járunk vele a gasztrora,mert tejfehérjére is allergiás. Ti megpróbálnátok így, vagy inkább hagyjam?
2013. máj. 4. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Soha semmilyen körülmények közt nem adnám neki.
2013. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
chamomilla D12 ez fogzásra és nyugtalanságra van
2013. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Patikában kérdezz rá, hogy mi a véleményük, vagy a gyerekorvosotoknál. Ha allergiás, 1 szemtől is ki fog derülni, bár amilyen kevés laktóz van benn, túl nagy károkat nem fog okozni, remélhetőleg.

Off

különösen szeretem, hogy egyesek úgy alkotnak véleményt, hogy gőzük nincs arról, hogy a homeopátia mit jelent.

2013. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Osanit, Viburcol, ezeken már mind túlvagyunk... Chamomillat nem adtam neki idáig,mert az is laktózos, vagyis azzal van bevonva a golyócskák külső felülete. Tuti nem a foga zavarja,nem a hasa, szerintem túl sok inger éri egy nap és ő így próbálja feldolgozni, vagy már nem tudok mire gondolni.
2013. máj. 4. 21:31
 5/6 anonim válasza:
Én megértelek. Én is elkezdtem neki adni, mert egyszerre jelentkezett a fogzás, a szeparációs szorongás és a mozgásfejlődés (felállt, elindult és álmában is "gyakorolt" ). Homeopátiás szakember javasolta. 10 hónaposnak 2x1 tabletta kevés babavízben feloldva. De a patikában segítenek, ha bizonytalan vagy. (Nekünk SEMMI nem használt eddig csak ez!) Így is felkel éjjel szopizni, de jobban alszik és így nappal sem nyüglődik.
2013. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Sedatif pc-t én szedem, mert a kétéves ikreim időnként kikészítenek idegileg, de nekik semmiképpen nem adnám. Na nem mintha lórúgás erősségű nyugtató lenne, de akkor sem. Inkább citromfű teát szoktam nekik néha főzni, annak is van nyugtató hatása. Úgy vettem észre, hogy ha lefekvés előtt isszák nyugodtabban alszanak.
2013. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!