Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet házi gyerekorvost...

Hogyan lehet házi gyerekorvost váltani?

Figyelt kérdés

Mert már elég régóta gondom van a dokinővel nekünk férfi doki kéne hátha normálisabban gondolkodik!

Mint egy nő!!

4,5 éves a fiam ugyan olíyan vékony volt és sápadt de ezt most 2, vette észre milyen érdekes!!

Meg eddig 3 nap mulva egyből antibiotiukum, most meg hányt ,lázas colt a fiam halál szarul volt és most á ez csak vírus!Ja a most 9 hós lányunk rondán köhög minden felkelésnél meg alvásnál majd megfullad ,és azt mondta a dokinő hogy ennél tisztább nem is lehetne a tüdeje !!

Nagyon nyálzik és ezt nyeli félre!!

Tehát szeretnék már tényleg orvost váltani de sürgősen !!

Ja párszor jeleztem hogy elég szarul állunk anyagilag ,és ezért gondoltam hogy ezért mondja hogy nincs baja ,ne kelljen felirnia gyógyszert révén hogy ugyse tudjuk kiváltani!!Köszönöm előre is


2013. máj. 4. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Beszélj másik orvossal átvenné-e a gyereket, ha igen hivatalból átkéri a gyerek papírjait. Nálunk így volt. Egyébként csak mert azt mondod hogy anyagi gondjaid vannak az nem érdekli az orvost. Ha a gyerek beteg felírja amit kell. De mondjuk én még sose tárgyaltam ki az anyagi helyzetemet a gyerekorvossal..
2013. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen de mivel jeleznem kellett mivel mint irtam nem volt pénzem ez van nem tudok mit csinálni!!

konkrétan 5 forintom volt és nem tudtam kiváltani az ő általa felirt antibiotikumot ,ilyen szarban még nem voltunk ,30.000ft maard a Gyedből egész hónapra !!

ennyi Már azon gondolkodom anyuhoz elviszem a gyerekeket és neki megyek a dunának!!

Még mielőtt elkezdenének hurrogni de miért kelett két gyerek akkor ,nem voltam ilíen szarban !!

Kérem kíméljenek ezek a válaszolók!!

KÖSZÖNÖM

2013. máj. 4. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk is problémás és nem törődöm volt az első orvosunk, a lányom 4hónapos volt, amikor bejelentkeztem telefonon a mostani orvosunkhoz, és elmentük, mondtam, mi az oka, szó nélkül átvette a lányomat.


Lehet, hogy ha vírusa van a gyereknek, akkor csak a torkát támadta meg, és tényleg félre nyeli a nyálát, mert fogzik. Nálunk is van ilyen.

Szerintem azért nem írt fel gyógyszert egyből, mert nem volt indokolt, nálunk is volt már olyan, hogy nem írt fel, csak pl. Nurofen baby kellett, ha nagyon úgy állt a helyzet. Nem jó ám állandóan csak ilyenekkel tömni a gyerekeket, mert immunisak lesznek a készítményekre, és utána már semmire sem fog reagálni a szervezet.


Persze, váltsatok orvost, de lehet, a másik is ugyan így fog tenni. Miért kell jelezni az orvos felé, hogy milyen az anyagi helyzetetek? Nem tartozik rá, persze, ha tápszerből jó az olcsóbb, és attól is jól hízik, vagy ilyesmi, azt megértem, de egyébként ez a ti dolgotok.

2013. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Édes istenem itt tényleg ennnyire érthetetlen emberek vannak!!

Mondtam neki elhoztam a gyereket mert nagyon köhög de ha felír valamit hát nem tudjuk kiváltani ,!!!

2013. máj. 4. 20:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Témát lezártam
2013. máj. 4. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Én inkább nem ennék 2 napig, de a gyereknek legyen gyógyszere. Megértettem, de már megbántam, hogy egyáltalán válaszoltam. Te nem érted. Tuti nem mondanék ilyet az orvosnak, inkább kikoplalnám.
2013. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

"elhoztam a gyereket mert nagyon köhög de ha felír valamit hát nem tudjuk kiváltani"


Akkor mégis mit vártál? Kézrátétellel meggyógyítja ott helyben???

Válaszaid alapján neked az új orvos sem fog tetszeni, abban is fogsz találni valami hibát.

2013. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Elviszed a gyereket, mert csúnyán köhög, de előre közlöd a dokival, hogy nem fogod kiváltani a gyógyszert, ha felírja?? Mit gondoltál? Majd az orvos kiváltja, vagy ad rá pénzt? Csak mert ennyi erővel elvinni is fölösleges, ha úgy sem teszel meg mindent a gyógyulásáért. Miért nem kérsz kölcsön anyukádtól? Mindenki kerülhet szar helyzetbe, 1500 forintból kitelik egy gyógyszer köhögésre. Kérj kölcsön.
2013. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!