Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mitől van ez 3...

Szerintetek mitől van ez 3 hónapos babámnál?

Figyelt kérdés

Este 7 óra fele fürdés-evés-alvás!Mielőtt én lefekszek megetetem kb 10-11 között vagy vmikor a férjem(lefejt anyatej)Ilyenkor átlagban hajnali 2-kor már kel és éhes!Volt hogy én is és a férjem is elaludtunk kimaradt a 10-11 órási etetés és hajnali 3-fél 4 fele kelt csak enni!

Anyukám azt mondja hogy azzal hogy 10-11 között megetetjük csak jobban beindul az emésztése és így ezért éhesebb hamarabb!


Hagyjuk ki a késői etetést??Volt egy párszor így hogy kíváncsiságból kipróbáltuk de akkor meg legkéssőbb éjfél fele kelt ezért mondtam a férjemnek hogy álljunk vissza a 10-11-es etetésre!



#otli8
2013. máj. 4. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Fölköltitek enni a gyereket? miért? Sztem ne költsétek föl ha éhes ugyis jelez!
2013. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csináljátok!Én is így etetem a babám.Az hogy éjszaka mikor ébred attol is függ hogy napközbe mennyit eszik.
2013. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem keltjük fel,hanem álmában megetetjük!Álmában is működik a szopóreflex,sőt ilyenkor olyan ellazult állapotban vannak,hogy még levegőt sem nyel!

Mi értelme van annak,hogy lefekszem és már mikor merülnék álomba vagy épp fél órája aluttam el,kelhetek megint etetni!

Igen 2.-ik,ezt észre vettem ha nappal nem eszik annyit akkor azt éjszaka pótolja!De valahogy azt vettem észre a babámnál,hogy nappal most kinyílt neki a világ,minden érdekli,nézelődik,sokkal kevesebbet alszik és "nem ér rá enni"!

Csak olyan jó volna ha 10-11 órától bírná 3-4-ig kaja nélkül!Azt gondolom,hogy ez nem irreális elvárás!Jó tudom pici még csak olyan jó volna egy picit többet aludni éjszaka mivel van egy örökmozgó 3 évesem is aki mellett nappal nemigen tudok pihenni!

Ez van!!

majd 18 éves korukban meg azért nem alszunk mert nemtudjuk hol vannak és mit csinálnak az éjszakába.....

2013. máj. 4. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs a babáddal ,az enyém 3,5honapos és még mindig 3szor szopizik éjjel.ha így jó neki hát legyen:)érdekes mert az első kislányom már 1,5honaposan végig aludta az éjszakát.tudom hogy fárasztó de mit is tehetnénk?:)
2013. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 2,5 hósok vagyunk és egy hónapja átalussza az éjszakákat. ugyan úgy 7 körül fürdés, utána kaja. Van hogy 1-1,5 órát szopizik. Majd a végén bealszik és reggel 4-5 körül kell! Én nem kelteném fel a gyereket, és álmában sem etetném. Hisz ha éhes jelez. És nappal miért nem eteted többször? Hiszen nem bírják olyan sokáig. Igény szerint szoptatsz? Szerintem próbáld ki, hogy nappal próbálsz többször etetni!
2013. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
próbáltam nappal többször etetni illetve többet adni neki de nem kell neki,löki ki a nyelvével a cumisüveget!Megtömni meg nemtudom...
2013. máj. 4. 21:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!!
2013. máj. 4. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!