Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden pici szereti a buborékf...

Minden pici szereti a buborékfújást?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém imádja :)
2013. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyi idős? az enyém is amúgy :)
2013. máj. 5. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is szereti. 1 éves lesz, és ha fújja neki a nagyobb tesó vagy valaki akkor hangosan nevet, és a kis kezeivel csápol, el akarja kapni.
2013. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most másfél éves, de már régóta szereti :).

Mindig kéri, ha meglátja a buborék fújót. Egy időben az evéshez is fújni kellett neki, mert úgy jobban csúszott a vacsi :).

De szeret rá vadászni is, mindig az orrával próbálja kipukkasztani (aminek én annyira nem örülök, mert félek, hogy a szemébe megy, de azért olyan kis mókás olyankor :) ).

2013. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Erről jut eszembe, nem tudtok esetleg valami jó alapanyagot a buborékhoz? Mikor kifogy a bolti, utána sehogy nem tudok olyan jót kotyvasztani, próbáltam már mindennel a mosogatótól a samponon át a tusfürdőig, de valahogy nem olyan jó.

Van esetleg valakinek valami bevált praktikája?

Úgy olvastam, hogy kell tenni bele egy kis glicerint, de sajna a gyógyszertárban nincs, így nem tudom hol vehetnék.

Próbáltam már beletenni egy kis kézkrémet is, de úgy sem működött.

2013. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni utántöltő folyadékot!Tescoba pl 1 l-es kb 800 ft!Én csak ilyet veszek,nem vacakolok más otthon a kutyulgatással mert SOHA SEMMIVEL nem sikerül olyat keverni ami jó!
2013. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Áh köszi, meg fogom nézni ezt az utántöltőt.
2013. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!