Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad-e szúnyogirtót használn...

Kazsemestor kérdése:

Szabad-e szúnyogirtót használni a baba mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!3 hónapos múlt a babánk.Most viszont eljött az idő,amikor nyitott ablaknál kell aludnunk,sajnos nincs mindenhol szúnyogháló,így elektromos szúnyogirtót használtunk eddig.Vape Herbal párnásat.

Kérdésem,hogy nem baj,ha a baba szobájába is bedugom?Hány méterre tegyem tőle?



2013. máj. 5. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy nem szabad használni ilyen elektromosat.
2013. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor minden ablakot be kell szúnyoghálózzunk?

Meg fogják csípni szegénykémet,ha nyitva hagyom az ablakot.:S

2013. máj. 5. 21:54
 3/11 anonim ***** válasza:

MI használtunk mind a két gyerekkel, miért ne? Én nem láttam, hogy rá van írva, hogy árt.

De azért ha tudod szúnyoghálózd be az ablakot.

2013. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem raknám a babszobába,mert soha nem tudni milyen "mérget" tesznek a riasztóba.Marad a háló,de inkább minthogy megcsípjék.
2013. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is inkább szúnyoghálót tettem fel,igaz nem speciálisat,hanem háztartási boltban kapható öntapadósat.5 perc alatt kész volt.A bedugós szúnyogirtó elvileg párolgó méreg,szerintem babához ne tegyél. :)
2013. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat.

Most néztem,hogy lehet a kiságyra is kapni külön szúnyoghálót.Szerintem az lesz belőle. :)

Én sem láttam a szúnyogirtó dobozán,csak annyit,hogy gyerekek ne használják,de gondolom,itt arról van szó,nehogy bekapják,vagy az összefogdosás után a kezüket nyalják.

De akkor mondjuk a másik szobában magunknak használhatjuk azért?

2013. máj. 5. 22:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi magunknak használjuk a szobánkban.A kiságyára amúgy függönyből kreáltam hálót.Amíg nem ült/állt fel addig tökéletes volt! :)
2013. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

offolnék kicsit:

Kedves Kérdező! hol találtál kiságyra szúnyoghálót? keresek már egy ideje,de eredménytelenül... :S

2013. máj. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább olyan rovarcsapdát vegyél, ami a fényével vonzza a szúnyogokat, aztán amikor belerepülnek, elégnek. Elég gusztustalan, de nem ártalmas a babára.

Egyébként ilyen baldachin szerű szúnyoghálót szinte minden lakberendezési boltban lehet kapni.

[link]

2013. máj. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
még jó,hogy a párom ott dolgozik :) őt kellett volna kérdeznem :)
2013. máj. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!