Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos babám miért este...

Hat hónapos babám miért este eszik sokat?

Figyelt kérdés

Kisbabám már kb két hónapja azt csinálja hogy nappal ilyen 40-80 ml között hajlandó csak enni es este az utolso etetesnel meg bezabal mint akit eheztettek es megeszik 250 et.

Le tudom majd errol szoktatni?

Nem art neki?



2013. máj. 5. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
hányszor eszik egy nap?
2013. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eloszor hajnalban ötkor, aztán 8 kor utana egy orakor, aztan 17 es 21 ora
2013. máj. 5. 22:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon keveset eszik a babád, inkább arra szoktasd rá, hogy nappal is többet egyen. Jól hízik? Soknak tartom azt, hogy 8 óra után legközelebb csak 13 órakor eszik.
2013. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De hiába szeretném hamarabb etetni, nem akar enni és hiába szeretnék többet adni, nem kéri. Igen, ennek ellenére heti 200 grammot hízik pedig sokat is mozog, mert már mászik.
2013. máj. 5. 23:36
 5/10 anonim ***** válasza:

átalussza az éjszakát?

kislányom is azt csinálja, hogy este jó sokat szopizik, és ezzel reggelig elvan. "betankol" éjszakára. átlagban 60-80at eszik, este viszont 150et. (mivel nálunk ez van, ezért gondoltam elsőre erre)

2013. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ötkor eszik megint
2013. máj. 6. 09:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én 6 hónapos kisfiam is kb. ilyen időközönként eszik,csak eggyel többször,mert ő este hétkor még szopizik egyet.Napközben nem tudom,h mennyit eszik,mert tápszert csak este kap,de akkor ő is megeszik 240ml általában.Reggel 5kor eszik újra.Szerintem nincs ezzel semmi gond.4-5 óránként éhezik meg általában.
2013. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, sokszor előfordul nálunk is, hogy van egy plusz evés hétkor.
2013. máj. 6. 10:27
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig érkezett hozzászólásokat.

Utolsónak különösen, megnyugtató, hogy más is eszik így ;)

2013. máj. 6. 10:28
 10/10 anonim ***** válasza:
7es vagyok.Szívesen.Szerintem nincs miért aggódnod,örülj,hogy van már egy napirendje ill.,hogy majdnem átalussza az éjszakát.Gondolom a súlya gyarapodik,szól ő,ha éhes. :)Ja nálunk volt olyan,h este megette a tápszer adagját és még szopizott is kicsit.Na ez mondjuk ritka. :)
2013. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!