Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bölcsik meddig vannak nyitva?

A bölcsik meddig vannak nyitva?

Figyelt kérdés
Elsősorban a gödöllői bölcsik érdekelnének, ha tudja esetleg valaki, de általánosságban is kíváncsi vagyok! :)
2013. máj. 6. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A miénk 6-18-ig volt nyitva, bár nem Gödöllő.
2013. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6-18 ig igaz Bp de egységesen vannak nyitva szt hiszem az ovik bölcsik de ird me a googléba a bölcsi nevét és megkeresed a honlapján a nyitvatartást!
2013. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem egységes a nyitva tartás, én bölcsiben dolgozom a miénk 6.30-17.30-ig van nyitva, de az általános a 6-18-ig, kerület és település válogatja.
2013. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi egy kisvárosban lakunk Komárom-Esztergom megyében. Itt délután 5-ig van a bölcsi nyitva.
2013. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tatabányán az egyetlen olyan bölcsibe jár a lányom, ami csak fél 5-ig van nyitva. A többi 5-ig.
2013. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk igaz, ez se gödöllő, de egy nyújtott nyitvatartású van a városban, 5.30-tól 19.00-ig!
2013. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát tényleg jó vegyes a kép. Sajnos a bölcsinek nem találtam honlapot és nincsen fent sehol a nyitvatartás. Megyünk beiratkozni, majd akkor megkérdezem, csak gondoltam hátha valaki tudja, vagy esetleg egységes a dolog.
2013. máj. 7. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!