Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én fújom fel?

Csak én fújom fel?

Figyelt kérdés
Ma a boltban legalább 3 ember jött oda h jajj de aranyos a 3 hónapos lányom nagyon jól esett a kedvességük nem is erről van szó. Miért kell hozzányúlni főleg az arcához??? Mocskos kézzel persze mert a boltban az ember minden nyavalyát megfogdos. És amikor szépen megkérem őket h legyenek szívesek nem fogdosni akkor én vagyok a paramami és a bunkó. Szerintem annyira alapvető h nem nyúlok idegen babához. Vagy csak én gondolom így?

2013. máj. 6. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
szerintem igazad volt. Egy vadidegennek nem is tudom hogy jut eszébe... Az tök ok hogy megnézi és mondja milyen cuki stb, de nyulkálni szerintem sem illik.
2013. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezét arcát ne fogdossák idegenek egy ilyen picinek, nem fújod fel.
2013. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak annak alapvető akinek viszonylag kicsi gyerekei vannak. Az idősebbek már elfelejtették milyen is, a fiatalok meg nem gondolnak rá. Mondjuk inkább az arcát fogdossák mint pl a kezét amit utána a szájába vesz. Amúgy szard le mit gondolnak, és szólj rájuk nyugodtan. Engem is bosszantott, de lesz még ettől cifrább is. Sokat bírnak a babák, nem kell parázni :)
2013. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
furák az emberek, nekem eszembe nem jutna "koszos" kézzel egy baba arcát fogdosni. ha nagyon taperolni akarom, én mindig a kis lábát szoktam:))
2013. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azért megnyugtató h nem én vagyok ennyire macerás. De most ha belegondolsz minden mocskos terméket, pénzt és más egyebeket is megfognak. Én se nyúlok hozzá addig a kezéhez, arcához amíg haza nem értem és meg nem mostam a kezemet. Persze sokat kibírnak de ki tudja mikhez nyúlnak még azok az idegen emberek és mikor mostak utoljára kezet.

Mondjuk valóban azt tojom le a legjobban mit gondolnak mások amikor udvariasan megkérem ne tegye csak meglepődtem. Még a rokonokat is tessékelem kezet mosni ha netalán elfelejtik. :)

2013. máj. 6. 13:39
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elfelejtették, hogy hogy kell nyúlni a kisbabákhoz. Én kislányom is minden kisbabát meg akar simogatni, de alap, hogy megkérdezzük az anyukát és csak a talpiját simogathatja. Szerintem nem gáz, hogy rájuk szóltál, de csak udvariasan. Nem hiszem, hogy rosszat akartak akkor amikor hozzáérnek a kisbabádhoz
2013. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem voltam parás ilyen szempontból, de én is azt mondom, hogy idegen emberek ne fogdossák a pici babákat. Én az enyémeknél nem is engedtem!
2013. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem is vettem rossz néven persze jól estek a dicséretek csak valóban ne nyúlkáljanak és ezt mind udvariasan kértem
2013. máj. 6. 14:10
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nemcsak rájuk szólok, hanem ahogy látom, hogy az illetőnek lendül a keze, úgy lendül az enyém is, és udvariasan, de rendkívül határozottan elhárítom a mozdulatát.

Abszolút nem érdekel, mit mond utána az illető, és szerintem téged se érdekeljen.

2013. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan rájuk szólhatsz.nem vagyok én sem egy nagy parás,de alap hogy gyerekek,főleg picik arcához,kezéhez nem nyúlok,ha a lányom simogatni szeretne(2 éves),mindig mondom neki,h csak a lábit vagy ha már nagyobbacska,akkor a karját. Az igaz,h sok mindent kibírnak,de iszonyatosan sok ember nem mos ám kezet még kaka után sem!!!
2013. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!