Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógyszertárban kevert mosakod...

Gyógyszertárban kevert mosakodó krémet hűtőben kell tárolni, vagy jó a fürdőszobában is?

Figyelt kérdés
Ma vettem, de elfelejtettem megkérdezni.
2013. máj. 7. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a fürdőben tárolom. Sőt, vízzel szoktam hígítani egy másik tégelyben, hogy könnyebb legyen a felvitel. Egyébként találtam egy még jobbat: Balea Med mosakodó gél, DM-ben lehet kapni. Hipoallergén, illatmentes, és habzik, nem úgy, mint a patikai.
2013. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem kell hűtőben tárolni, mehet a kád mellé
2013. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont tegnapelőtt kérdeztem gyógyszerész ismerőst, mert kezdő anyuka vagyok. Ő azt mondta,h bontatlanul hűvös, napfénytől védett helyen, felbontás után viszont a hűtőben.
2013. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sosem raktam a hűtőbe
2013. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ide tartozik,de milyen a gyógyszertárban kevert mosakodó krém?Olyasmi mint a hidrofiles?Lehet recept nélkül venni és mennyibe kerül?
2013. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a hidrofiles meg a glicerines szappan is ugyanolyan fehér massza, utóbbi könnyebben használható, mindegyiket orvos írja fel kb. 300 Ft.
2013. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen, hidrofiles mosakodó krém. Nem babát fürdetni, hanem az arcomra ajánlották, mert nagyon érzékeny, és rozaceás. Azért kérdeztem itt, mert gyakorlott anyukák jobban tudják ezt. 400 forint volt recept nélkül, 100 g-os kiszerelés.

2013. máj. 7. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!