Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt nem bírom tovább, egy...

Ezt nem bírom tovább, egy órája nem tudom elaltani, csak ordít?

Figyelt kérdés

8 hónapos elmúlt, és már nagyon nagoyn ki vagyok borulva,mert sehogy nem lehet elaltani.

HA jó napja van elalszik 10 perc alatt,de most is már egy órája sír. Sehogy,de sehogy nem tudom elaltatni.

A 2,5 éves nagytesó a másik szobában próbálna aludni,de a kicsitől még ős is fenn van. PEdig már álmos a kicsi, ebéd közben is már majd eldőlt, a fele ebéd a fején kötött ki,mert egyfolytában a szemét vagy a fülét dörzsölte.

Próbáltam már korábban később fektetni,de semmi nem jó neki:(


2013. máj. 7. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jaj de ismerös helyzet. Nekem is a ketteskénél volt ilyen.

Volt, hogy már én üvöltöttem, annyira ideges voltam. Most pár hete jobb a helyzet. Most lerakom tornázik egy 15-20 percet és elalszik totál egyedül.

Most 10 hós. Viszont ahogy vissza gondolok mindig a fogjövetelek idejében csinálta ezeket az iszonyat hisztiket. Amúgy tápszer sokszor segített. Ja és 1 hónapja cumizik is már, elötte egyáltalán nem cumizott.

2013. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tedd be a babakocsiba, ringasd el picit.
2013. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
hagyd egyedül. Ha nem érzi a kiborulásodat, talán ő is lenyugszik. A kiságyban nem lesz baja.
2013. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát ha lefeküdne a babakocsiban én lennék a elgboldogabb:(

Hiába kötöm bele, állandóan ülne fel benne, soha nem aludt el a babakocsiban:(:(


Most cicizett egy kicsit,remélem így sikerül neki elaludnia

2013. máj. 7. 13:31
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

Hát, én ha már nagyon nem tudok mit csinálni, előveszem a tápszeres cumisüveget és belenyomomo a szájába. Miközben szívja szépen elalszik, eddig még nem nyáelt félre, de ha bevállt akkor miért ne?.

Amúgy elhiszem, hogy kivagy, babakocsiban tologatás, esetleg ha van hintátok abban is jót tud aludni, de nekem a fenti módszer vált be, a nagy sírásokra.

2013. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, ha túl fáradt már a fiam, akkor nem lehet elaltatni és akkor ordít helyette. Ilyenkor én előbb raktam le. Ha pl 2 -szer aludt egy nap, akkor másnaptól újra 3-zor tettem le, amikor 1-szer aludt, akkor pedig rövid időre visszatértünk a 2 alvásra. Nyilvánvalóan az aznapi ordításos elalváson ez nem segített, de ez mindig bevált, aludt újra, mint a kisangyal, szómukk nélkül. Általában 1-2 hétig ment ez, aztán sok lett neki a plusz alvás és visszaálltunk a kevesebbre, gond nélkül.
2013. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mióta nem a kiságyban alszik a fiam, nincs ilyen gond. Leteszem, forgolódik pár percig és alszik. Mondjuk addig mellette kell lennem, de ennyit megér, hogy nem küzdelem az alvás. 10 hónapos
2013. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 xStefix ***** válasza:
Egyébként nem szoktad mellen altatni? Az általában segíteni szokott.
2013. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem alszik el cicin,csak éjszaka:(


Most bemnetem, cicizett, visszaraktam az ágyba, aztán zúgolódott még kb két percet és elaludt

2013. máj. 7. 14:16
 10/13 xStefix ***** válasza:
Nahát, akkor próbáld ezt legközelebb is, ha ilyen van. A cici pont erre lett kitalálva, hátha máskor is beválik. :)
2013. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!