Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mit tud/tudott 3 hónapos...

Kinek mit tud/tudott 3 hónapos babája? Fontos

Figyelt kérdés

Aggódom, mert az én babám nézelődik, figyel a hangokra, hason emeli a fejét. Mást nem igazán csinál. Pl. a tárgyakért csak akkor nyúl, ha jobb, vagy baloldalához teszem, de ha felé lógatom, akkor nem. Nem forog egyik oldalára sem.

Az orvos szerint le van maradva a mozgásban, ezért tornáztatni kell.

3hónapos a babám.


2013. máj. 7. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ugyanezeket csinálta ennyi idősen, de nem is kell még mást. Elég ha 4 hónapos körül egyik, majd 5-6 hónapos körül a másik irányba forog. Most az a "dolga", hogy emelgese a fejét, nézelődjön, mopsolyogjon, meg amiket írtál :)
2013. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek másképp fejlődik a babája.Emiatt nem kell aggódni.Leírom az én babámat,de emiatt ne keseregj.

Az enyém akkor már figyelt mindenkire,ha beszéltek hozzá.

Hason emeli,tartja,forgatja a fejét.Tárgyakért nyúl.

Hátáról az oldalára fordul,onnan hasra.

Most tölti majd a 4 hónapot(hétvégén).

Már hátról-hasra fordul,illetve vissza.Forog körbe-körbe.

Fogja a cumisüvegét,kúszik.

De sose szabad őket hasonlítgatni,mert csak magadat stresszeled vele.Van akinek aktívabb,ügyesebb a babája,van akinek lustább.

2013. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az én babám tegnap töltötte be a 3hónapot. Hát igen, nem jó hasonlitgatni, de egy anya akaratlanul is beleesik ebbe a hibába.
2013. máj. 7. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség amit az orvos mondott. Tökéletes amit a babád tud, ne aggódj minden baba másképp halad.


Az én lányom pl, szépen felkönyökölve tartja a fejét, de a tárgyakért még nem nyul. Nemrég fedezte fel a kezét. Tömi :)

Ne aggódj tényleg :)

2013. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!