Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székmagasító etetőszék....

Székmagasító etetőszék. Próbáltad? Bevált?

Figyelt kérdés

nagyszülőknél egyre macerásabb az izgő-mozgó 10 hósunk etetése, ölben szinte lehetetlen vagy két emberes.

Láttam a neten sima székre tehető magasítókat, mint egy etetőszék csak lábak nélkül és később levehető a tálcája és az asztalhoz is tolható.

Ismeritek? Stabil? Van ötletetk akár ilyenre vagy más jó megoldás is érdekelne.

köszi:)


2013. máj. 7. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hú ez engem is érdekel, bocsi,hogy nem a kérdésre válaszolok. Be tudnád linkelni, hogy milyet láttál?
2013. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az asztalra tehető vált be, még 2,5 évesen is abban evett!!!


[link]


A székre tehető nekünk csúszkált a széken, nem lehetett stabilan odakötni

2013. máj. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van, és nagyon szeretem

[link]

Sztem székfüggő h rá tudod e rögzíteni. Van asztalra szerelhető is, de ebbe hat hónaposan is bele tudtam tenni a babám, és szembe tudtam fordítani. Az asztalra szerelhetőben nehezebb etetni, majd talán ha egyedül próbálkozik.

2013. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Cam smarty van. Szeretem. Helytakarékos, könnyű tisztán tartani, magammal vihetem, ha kell, levehető a tálcája, a gyerek fixen beköthető benne. Az egyetlen hátránya, hogy nem dönthető, így amikor még nem ül stabilan a gyerkőc, nem lehet beletenni.

[link]

párnánk nincs hozzá, de nem is hiányoltuk.

2013. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én ezt nézegettem

[link]

de megnézem az asztalit is, arra nem is figyeltem oda

köszi a válaszokat, ezek szerint nem hülyeség és nem felesleges ez a magasítósdi.

:)

2013. máj. 8. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!