Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova érdemes menni 11 hónapos...

Hova érdemes menni 11 hónapos babával nyaralni, tudtok jól bevál helyet ajánlani? Elsősorban Észak-, Észak-Kelet-Magyarország jöhet szóba.

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
én egri vagyok,Egert ajánlom :-) hangulatos macskaköves kis utcák,vannak jó szállodák,strand,közel a bükk(Lillafüred a kedvencünk kb 40 perc autózás az erdőn át)vagy Szilvásvárad.Ha wellness szállodát szeretnétek mindenképp,akkor Egerszalók,5 percre Egertől.nem tudom mikor utaznátok,de nyáron minden nap vmi program.bornapok,táncbemutatók,rendezvények...
2013. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Hajdúszoboszlót ajánlom. Igaz az már inkább kelet, de egyszerűen szuper hely.Mi imádjuk.Szuper strandkomplexum és aquapark van ott.Csendes hangulatos kisváros.Rengeteg jobbnál jobb szálloda.Bár utóbbiban nem tudok segíteni, mert mi apartmanozni szoktunk.Mi ezt szeretjük.:)
2013. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez inkább dél-kelet,de csak ajánlani tudom:Gyula.

Mi november elején voltunk a 15hónapos lányunkkal.

2013. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Jó ötleteket adtatok. Gyerek nélkül Egerszalók kivételével voltunk már mindenhol, bár Hajdúszoboszlón nagyon régen. Valószínűleg Eger, Egerszalók, vagy Hajdúszoboszló lesz a befutó. Gyulán is nagyon jól éreztük magunkat és ott a szálloda is szuper volt, de az most nekünk egy kicsit messze van. Lillafüred meg közel. Miskolciak vagyunk és idén kisbabával olyan helyre szeretnénk menni, ami jó, de nem kell sokat utazni. Szilvásváradot is szeretjük, de oda 1 napos kirándulásra szoktunk menni.


Ha esetleg tudnátok konkrét szállást ajánlani az is jó lenne. Szállodába mennénk, ami valamennyire bababarát, van kis medencéje. Az most nem baj, ha nem hiper-szuper a wellness részleg, mert ez a nyaralás nem rólunk fog szólni.

2013. máj. 8. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.mi ide szoktunk menni csak úgy pancsizni:

[link]

esetleg ez:

[link]

ez pedig a csúcs:

[link]

hirtelen ezek jutottak eszembe,de van még a hotel eger,a hotel flóra,villa völgy.

2013. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom olvassa-e majd valaki, de megírom, hogy végülis a Bambarában (Felsőtárkány) voltunk. Nagyon jó volt, a kislányunk is nagyon jól érezte magát.

Még egyszer köszönöm az ötleteket. Később a többi helyre is el fogunk menni.

2013. szept. 8. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!