Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora haja volt a babátoknak...

Mekkora haja volt a babátoknak 1 évesen?

Figyelt kérdés
13 hónapos a lányom, és rövid haja van, igazából nem lenne kevés neki, csak olyan kis vékony szálú, semmilyen. Nagy hajjal született de a baba haja elhullott, és 6 hónaposan kezdett lassan újra nőni a haja. Még nem volt vágva neki. Volt más is akinek, a babájának kevés haja volt, és utána megerősödött?
2013. máj. 8. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:

egy évesen vágtuk le először, fent rövid volt, lent hosszú: össze lehetett kötni

Most azóta vágtuk újra, és besűrűsödik neki

2013. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fiam szinte kopaszon született, aztán az is kihullott. Egy évesen kb. lehetett látni már, ahogy azért lesz haja :) Majdnem 2 volt, amikor először levágtuk. Most 2,5 évesen sok és nagyon erős haja van - a homloka fölött egy pici sávban és a pajesza környékén még kicsit dúsulhatna, de ott nőtt ki legkésőbb, szerintem fél év és behozza a lemaradást az a terület is.
2013. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 hónapos korára kihullott a baba haja, 1 éves koráig kopasz volt:)

Majd 1 évesen lassan elkezdett nőni, 2 évesen már göndör fülig érő haja volt!

Most 4 éves, hát középig ér, már csak a vége loknis, a göndör hurkák az kihúzta a haja súlya.

Ne aggódj, majd megnő, s lehet össze fogni, fonni...

2013. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 hónap múlva lesz 1 éves a fiam, eddig már hatszor kellett vágni a haját, annyi és olyan erős haja van. Ez genetika szerintem, mert nekem és az apjának is rengeteg és erős szálú hajunk van.
2013. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kislányom is 13 hónapos. Sűrű sötétbarna hajjal született.Nem hullott ki csak egy picit megritkult és kivilágosodott.Most szőkésbarna és elől már beleérne a szemébe ha nem gumiznám vagy csatolnál ki.Hátul is összeér copfba.Kis csurkája van :D Nem vágok belőle egy centit sem ezt elhatároztam.
2013. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagy hajjal született a lányom, és nem hullott ki neki. Kicsit kopott oldalról, ahogy forgatta a fejét, de amúgy nem hullott ki. Egyszer vágtuk le neki olyan 6 hónapos kora körül, mert izzadt nagyon (nyár volt). Így egy éves korára akkora volt, hogy a feje tetején fel lehetett csurizni neki. Most 2 éves, nagy loknis lobonca van. :)
2013. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb 5 centis haja volt 1 évesen, és inkább vékonyka szálú.

Most 16 hós de már azóta is rengeteget nőtt és dúsult neki (kislány), úgyhogy ne aggódj, két évesen már biztos copfozni tudod neki :-)

2013. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam tejfelfehér hajjal született és sok és hosszú is volt neki, 1éves koráig 3x kellett levágni neki- mi vágtuk olyan kb fél-1cm-sre, de úgy, hogy a szemébe ért már a haja. 15hónapos most, és fodrásznál voltunk legutóbb, cuki frizurát vágott neki. Erős szálú nagyon a haja, annak ellenére, hogy a szőke hajtól még vagy 5árnyalattal világosabb a haja. A fodrász is ámult, hogy ilyen szőke haj hogy lehet ilyen erős.

Biztos van benne genetika, nekem is nagyon sok és dus hajam van, viszont sötétbarna, és kötve hiszem, hogy be fog neki sötétedni! :)))

2013. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!