Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen rendszerességgel kap...

Milyen rendszerességgel kap húst a 10-11 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt eszi amit mi, szóval minden nap.
2013. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem naponta evett valamiylen formában: ekkor má evett pl. virslit is
2013. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos a fiam, Ő is azt eszi, amit mi, úgyhogy szinte minden nap.
2013. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor a nagyobb fiam volt ennyi idős, már majdnem ugyanazt ette mint mi, tehát húst kapott a főzött ételekkel is, de evett virslit, felvágottat stb.

A pici most lesz 8 hónapos, mindnen nap turmixolok az ételébe húst, vagy csirkemellet, májat főzök, de ha semmi nincs, akkor is csirkemell sonkát aprítok neki a főzelékbe.

2013. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát az nálunk sajna nem jó hogy azt eszi mit mi,mert én update kaját eszek,apukája pedig a munkája miatt étteremben eszik.tehát neki külön főzök...én is adok neki minden nap valamilyen husit,csak egyik ismerősöm azt mondta ne adjak neki ilyen sokszor,mert az nem jó a szervezetének....
2013. máj. 8. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is külön főzök neki és minden nap teszek a főzelékjébe kis kocka husit a fagyasztóból, amit előre megfőztem.
2013. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!