Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viburcol kúpot hogyan alkalmaz...

Eszo kérdése:

Viburcol kúpot hogyan alkalmazzátok?

Figyelt kérdés
kúraszerűen kell ( mind a 12-őt napi 2-vel ) vagy akkor adjam neki amikor nagyon nyűgös?? ti hogy csináltátok?
2013. máj. 8. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
én csak akkor adtam ha nyűgös volt.
2013. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és úgy is használt?
2013. máj. 8. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont most jön a fiam 7. és 8. foga. Ezek eléggé megviselik, ezért most adok neki kúpot reggel és este. A korábbi fogaknál csak éjszakára adtam neki, de azokat könnyebben viselte.
2013. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk mindkét gyermekemnél a fogzásra használtam. És én ódákat zengek róla, nekünk nagyon bejött. Bár szerencsére nem kellett sűrűn adnom, de az orvos azt mondta, hogy akár fél óránként is adhatom neki.

A válasz a kérdésedre: nem kell kúraszerűen, csak akkor szükséges, ha a tüneteket akarod enyhíteni.

2013. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!