Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nem kotelezo oltasokat...

A nem kotelezo oltasokat beadatattok a gyereknek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi be fogjuk nem is mindet de arota ellenit már megkapta a bárányhimlő ellenit is be fogjuk


Az unokatesóm elkapta a rota virust majdnem 2hétig volt korházban 2éves korában....

2013. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én az ingyeneseket be, mind a két kisfiamnak. A Rotat pedig a kisebbnek, mert a nagy már ovis, féltem, hogy onnan hazahozhat valamit. Bárányhimlő ellenin gondolkodom nagyon, de nem tudom, megéri-e.
2013. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A barányhimlőnek eleg komoly szövődményei lehetnek ha egyszer beadatod elete végéig védve lesz ellene.

Nekem az orvos ezt mondta en azert is fogom beadatni

2013. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én semmiképpen nem adatom be a nem kötelezőket.
2013. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
es miert gondolod igy?
2013. máj. 8. 11:24
 6/14 anonim ***** válasza:

beadatnám a rotát, de 40 ezer forint körül van most... rengeteg!! erre kéne a támogatás, ennek lenne értelme!!!!

mi sajnos nem tehetjük meg, h beadatjuk neki, pedig a gyerek az első!

2013. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rotát, prevenart beadattam, most még gondolkozom a bárányhimlő ellenin, lehet azt is beadatom.
2013. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én a Rotát,Prevenart,Meningococcus ellenit adattam be neki.

Még gondolkodom a bárányhimlő ellenin,hogy beadassam.

Számomra a gyermekem az első,mindegy mibe kerül!!!

2013. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Én vagyok az, aki azt írta, hogy nem adatja be a kötelezőket. Hogy miért? Több okból.. először is: miért nem kötelező, ha annyira kell a gyereknek...? Aztán meg én elvből nem oltogatom majd a gyereket mindennel. Tényleg csak azzal, ami kötelező. Ezek az oltóanyagok, úgynevezett gyógyszerek tele vannak méreggel. És ezt nem csak úgy mondom - egy barátnőm mondta, aki egy gyógyszernagykernél dolgozik. Több bennük az, ami árt, mint ami használ. Gyengítik az immunrendszert, stb. Igen, legyen a gyerek himlős, én is voltam. Túléltem. Ha mindig óvjuk, antibiotikummal tömjük, stb., nem lesz erős a szervezete, és egy kis szellőtől is hetekig nyomja majd az ágyat. Vessetek rám követ, ha akartok, de szerintem a nem kötelező oltások nem kötelezőek.. valamiért nem azok.. nem?
2013. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kerria ***** válasza:

Ha valaki megteheti, és nincs a hite ellen, akkor adassa be én azt mondom...


Ismeretségi körbe nálunk több gyerek is elkapott olyat ami nem kötelező, emiatt nem lett beadatva... de a szülőnek nagyobb kiadás volt vele a kórházba jönni menni, plusz egyéb járulékos költségek...


Így mi beadattuk... ÁNTSZ-es , és csecsemőápoló nagyszülők csak támogatták ezt a gondolatunkat!

2013. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!