Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik hordozó a legjobb?...

Melyik hordozó a legjobb? Babybjörn, Manduca, csatos mei tai, ergo baby. Liliputi vagy Magyarinda?

Figyelt kérdés
Ha az ár nem számítana melyiket vennétek?eddig hordozókendőt használtam,de "sok" idő felkötni,aztán tök gyorsan elalszik benne,a férjem meg nem istudja megkötni,így kellene vmi más,5hósak,8kilósak vagyunk

2013. máj. 9. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Csatosba én csak ülni tudó babát tennék, szerintem sima meitait vegyetek (ha mindketten hordoznátok, akkor praktikusabb is, mint az SSC). Ha el tudtok jutni hordozós házba, klubba, akkor ott fel tudtok próbálni többet, és ki tudjátok választani, hogy melyik a legkényelmesebb Nektek!
2013. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk mai-tei-nk van, a férjem is hordozta már benne a babát, de csak a segítségemmel, ő még ezt sem szereti maga feltenni...én a kendőt eleve azért nem vettem, mert nem nézem ki magamból a felkötést, viszont ezt nagyon egyszerű, és kb 6 hós korára a babám is belenőtt, azóta ha már minden kötél szakad - beletesszük, és 5 perc alatt alszik is benne :) Fél pillanat alatt levehető és "bedobjuk" a kiságyába a gyereket :) Meg pl én már házimunkáztam is vele, ott is elaludt kb 15-20 percen belül, addig meg élvezte, hogy beleláthat, mit csinál anya :)
2013. máj. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Hunbaba mei tai van, nagyon szeretjük, a férjem is remekül boldogul vele, a kislány (most 7,5 hónapos) imád belőle nézelődni, de el is tud aludni, ha álmos. Mi kb. 4 hónapos kora óta használjuk, de szerintem már olyan 3 hótól jó. :)

Ja és lehet bérelni kipróbálásra is: www.hunbaba.com

2013. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Gremese SSC van, nagyon szeretjük, a férjem biztosan nem kötözné, pikk-pakk fel lehet venni és nagyon igényes arab: jól párnázott a combrésznél (ezt egyiknél sem láttam) és magas a tarkótámasza is.
2013. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem liliputi van csatos, egyszerű használni. a bnőm szerint olyan mint a manduca csatos, neki olyan van. ergo babyt ha a vaterán néztél felejtsd el, az hamisítvány, gyenge csattal stb
2013. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én liliputit vennék, ha az ár nem számítana. És az sem h. már van egy-kettő belőle :)
2013. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!