Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogyan készítsem el...

Anyukák! Hogyan készítsem el a brokkolit a 6,5 hónaposomnak? :-)

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 14:20
 1/7 Kerria ***** válasza:

Megmosod, kevés vízben megpárolod (puhára), majd turmixolod. Ha túl folyékony egy kevés krumplival (főtt) besűríted. Ha még anyatejes, akár azzal is elkeverheted.


Mi (anyatej nélkül) adtuk neki, eleinte szerette, aztán jó ideig meg sem ette. Helyette a cukkini lett a favorit.

2013. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mellé pároltam krumplit, és azzal turmixoltam. Ha kellett, akkor anyatejjel hígítottam, vagy a párolólével. Egy mokkéskanálka olajat és negyed körömnyi őrölt köményt (a puffasztó hatás ellensúlyozására) is tettem bele, később pedig egy kocka húst, még később trappista sajtot reszelve. Imádta. :)
2013. máj. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanúgy készítettem, ahogy az első válaszoló írta.
2013. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, csak ez engem is érdekel! Friss vagy fagyasztott brokkolit használtok? Ami marad azt le lehet fagyasztani vagy hogy csináljátok? Vagy csak egy két "fejet" pároltok meg egyszerre?
2013. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha épp kaptam frisset, akkor azt, egyébként mirelitet vettem, és mindig pár darabot vettem ki belőle. De egyébként a kész kaja lefagyasztható.
2013. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, köszi a választ, de felengedés után nem lesz vizes a már lefagyasztott étel? Bocsánat csak tájékozódom, még nem csináltam ilyet pont ezért.
2013. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De egy kicsit szottyadt lesz sajna. Jól össze kell keverni megint. Nem is nagyon szoktam fagyasztani a kajákat, inkább frissen csináltam.
2013. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!