Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tehet ilyet egy szülő?

Hogy tehet ilyet egy szülő?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A napkban eléggé magamba vagyok zuhanva, a nagy hisztizik állandóan, a kicsi pedig egyfolytában sír:( Fáradt vagyok segítség semmi, és egy szar anyának érzem magam, mert ma kicsi tfemeltem a hangom, amikor alvás helyett midnkettő mást akart csinálni.

És utána olvastam a cikkeket, és lehet,hogy nem volt szép dolog a gyermekeimre ripakodni, azóta is ellkiismeretfurdalásom van.


De amit ezek a szülőknek nevezett félőrültek tették, hát.. szavakat nem találok


2013. máj. 9. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha a híradóban, rádióban beharangozzák, hogy erről lesz szó, nem nézem meg. A cikkeken meg automatikusan átsiklik a tekintetem. Nem vagyok kíváncsi az efféle dolgokra, tudomást sem akarok venni róluk. Mindig bennem van a kérdés, hogy vajon jól nevelem-e a gyermekemet, vajon megadok-e neki mindent, amire szüksége van. Lelkiismeret furdalást érzek, amikor felemelem a hangomat vele szemben....és amikor ilyet látok, hallok, mint ez a két eset is, rám tör a felismerés, hogy igen is jó szülő vagyok! És közben megszakad a szívem azokért a gyerekekért, és tudom, hogy nem ő az egyedüli, akiről éppen beszámolnak. Tehetetlen vagyok, és ezért hallani sem akarok a dologról...
2013. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hasonló a szitu nálunk is...

De én nem érzem magam rosszul,ha felemelem a hangom!

Muszáj néha!A nagy 2,5 éves és tombol benne a dac, muszáj határokat húzni.Oké,nem úgy kell elképzelni, hogy mindenért egyből ordítok, de vannak dolgok amikből nem engedek az ő érdekében.

Nálam is sokszor elszakad a cérna,de ilyet nem tennék,mint ami a cikkben van!

2013. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne olvass ilyen szarokat,és jobb lett volna ha ki sem irod a kérdésed!

Tudod te is a választ hogy idiota barom állatok...

2013. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem, hogy az ilyen mocskok életük végéig a börtönben fognak rohadni, de a gyerekbántalmazókat úgyis kinyírják a dutyiban. Ha felemeled a hangod azzal nincs semmi baj, inkább, minthogy rácsapjál, nem úgy kell nevelni egy gyereket, mint ahogy a linkben van, az biztos.
2013. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Borzasztó, napjainkban mit művelnek az emberek. Az a legelkeserítőbb, hogy nagyon sok jóra való pár szeretne gyereket, mindent megtesz az ügy érdekében és nem jön össze... az efféle mocskoknak pedig pikk-pakk 3 perces menet alatt megvan az egész. Nagy igazságtalanságnak tartom a dolgot. :(
2013. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elképesztő,megdöbbentő és felháborító...

És még néha én érzem magam rossz anyának,hogy néha picit türelmetlen vagyok vagy felemelem a hangom...

2013. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismét egy kötekedő! Kedves 7-es ! Örömmel értesítelek, hogy valamit nagyon de nagyon benéztél!!!! Én ugyan azt írtam le, amit a többiek is, csak kicsit jobban kifejtettem. Másba miért nem kötsz bele? Ennyire ráérsz de komolyan? Nem azért vagyok jó anya, mert nem teszek ilyet a gyerekeimmel. Imádom az olyan embereket, akik égnek a vágytól, hogy valakin fogást találjanak. Azt írtam (próbáld meg értelmezni, hátha sikerül), hogy mindig ott motoszkál a fejemben, hogy vajon megadok-e mindent a szeretett gyermeknek, és lelkiismeret furdalásom van, ha felemelem vele a hangomat! (ez utóbbit nem én írtam egyedül) Én mindig azt érzem, hogy többet többet többet érdemel. És egy ilyen eset után döbbenek rá, hogy a világ legnagyobb kincsét adom neki azzal, hogy ennyire szeretem. Ha nem megy a szövegértés másodjára sem, nyugodtan kérdezz meg valakit, mert másnak sikerült nyilván megértenie azt, amit mondani akartam....
2013. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy nem ütöttem meg soha a gyermekemet!! Kirakósból IS biztosan nagyon gyenge vagy, mert rosszul raktad össze a képet! Bunkó!
2013. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!