Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több gyerekes anyukák ti...

Több gyerekes anyukák ti mikor utaztatok/utaznátok el először ketteseben apával 2 napra?

Figyelt kérdés
a férjem hívott nemrég, hogy a szülei nem tudnak elmenni egy befizetett útra 2 napra és átadnák nekünk. Őszintén szólva mindketten gondoltunk már rá, hogy jó lenne egy kis pihenés, neki 2 munkahelye van sokat dolgozik, én pedig gyógyulóban vagyok egy hosszabb betegségből, a kisebbik fiam is okozott riadalmat betegség miatt még karácsonykor, nagyon nagyon jól esne a pihenés. a nagyfiam már ovis a kicsi 1,5 éves. De pont mivel voltak ezek a gondok, a bűntudat is annyira bennem van, hogy ott akarom hagyni.. pedig a mamánál nagyon szeret igaz még soha nem aludt ott éjszaka. Meg valahogy úgy érzem 2 gyereket rábízni a nagyira gázabb mintha csak egyre kellene vigyáznia. Pedig a nagy 6 éves vele minden nagyon egyszerű már, ő szokott is hétvégente nála aludni. De ha ennyire bűntudatom van még akkor inkább ne menjek? Annak nincs értelem hogy rosszul érezzem magam...
2013. máj. 9. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra,hogy a gyerekeknek is jobb ha kipihent szülőket kap 2 nap után.


A nagyobb 7 hónapos volt amikor először anyósnál hagytuk éjjelre (kb 4 órára,esküvőre mentünk),1 éves amikor 2 éjszakára,azaz 3 napra,hosszúhétvégézni mentünk.

A kicsi 3 hónaposan maradt szintén anyósnál 2 éjszakára,a nagy beteg lett,férjem külföldön,én korházban a nagy mellett,fejtem,taxis ismerős vitte anyósnak a tejet.9 hónapos volt amikor mindkettő maradt anyósnál 2 éjszakára,elmentünk kipihenni az évet szilveszterkor.

Jól elvannak vele,anyós örül neki,mert egyedül van,nekünk jó,mert megbízható,jól elvannak vele.


Menjetek,rátok fér.

2013. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia,szerintem 2 napra igazán ott hagyhatnád a nagyszülőknél a kicsiket,ki tudja mikor adódik még ilyen alkalom,hogy kettesben elmenjetek,arra hogy mikor utaznék el kettesben apával az érdekes kérdés,mivel erdélyi vagyok és most jelenleg itt élünk és így nem lenne kire rábizzam a kiscsajszimat(2 éves)ha otthon lennék a nagyszülőknél és adódna egy ilyen lehetőség ahol 2 romantikus napot tőlthetnék el párommal nem gondolkoznék,habár tuti nehéz szívvel hagynám ott én is,de tudnám,hogy jó helyen van.
2013. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen aggódós vagyok, mint te...

De...

A gyerekeknek nem csak az fontos, hogy te velük legyél, hanem az is, hogy anya milyen állapotban van. 1,5 éves azért már bőven nem olyan kicsi, hogy ne bírna ki 2 napot nélküled. És ki tudja, mikor lesz alkalmatok legközelebb ilyen kiruccanásra?!

Nem csak anyák vagyunk, hanem feleségek is, ezt sem szabad elfelejteni!

És nekünk is kell a kikapcsolódás...

Miért lenne bűntudatod??? 2 napért? Ugyanmár!

Mindenképpen elmennék a helyedben, és nagyon jól érezném magam.

2013. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!