Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabával orvoshoz?

Kisbabával orvoshoz?

Figyelt kérdés
A kisbabánk a 7. hetet kezdi, eddig még csak 1x látta orvos, miután megszületett. Mivel ismertünk a körzetben gyerekorvost, a védőnő a körzeti orvoshoz irányított bennünket, aki bár aranyos, valahogy nincs jó érzésem felé... Egy barátnőm itt lakott, ahol mi, és a beszélgetésünk során szóba került, hogy ő kihez járt a kisfiával. Nagyon dícsérte, és ajánlotta, hogy menjünk mi is oda. Mivel a kisbabánknak szerintem pelenka kiütése van, úgyis megmutatnám dokinak, és akkor már az újhoz mennék, csak nem tudom, szabad-e ilyen kisbabával rendelőintézetbe menni? Na, ebben most minden volt a lényegen kívül, bocsánat :)
2013. máj. 9. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne szabadna ilyet picivel orvoshoz menni?

Egy kisbaba is lehet beteg, akit el kell vinni az orvoshoz.

A fiúnk sajnos 2 hónaposan volt először beteg, őt is elvittük az orvoshoz. De 4-6 hetes kisbabát is láttam már az orvosunknál.

Amúgy meg szabad orvosválasztás van, tehát ha neked másik orvos a szimpatikus, akkor megkérdezed, hogy el vállalja-e a picit és ha igen, be van ahhoz az orvoshoz jelentve, akkor lehet oda hozzá vinni.

2013. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha lehet előtte telefonálj oda és kérj időpontot, hogy ne kelljen a sok beteg közt lenned a babával.
2013. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk az orvos nem koteles fogadni a körzeten kívüli beteget....
2013. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felhívtam, elvállalta, és valóban azt mondta, hogy ne a rendelésre vigyem, hanem a tanácsadásra, ahol egészséges gyerekek jelennek meg. Köszi a válaszokat!!
2013. máj. 9. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!