Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon sokat eszik a babám?...

Nagyon sokat eszik a babám? Lásd lennt.

Figyelt kérdés

Mindig azt olvasom hogy nagyon sok gyerek nem akar enni.

Az én lányom pedig iszonyat sokat eszik(mondjuk 3900grammal született), és még annál is többet enne(sztem hányásig) ha nem venném el előle a hamit.

1 éves azt eszi már amit mi,próbálok úgy főzni hogy ne legyen nagyon hizlaló mert nagyon falánk a baba.Mondjuk pici baba kora óta az volt nem válogatós mindent megeszik.Pl.elmentünk hétvégén a nagyihoz ebédre már meg volt tálalva ő kiszúrta a kaját az asztalon és egyből enni akart pedig nemrég evett.Nem lehet mellette enni mert hisztizik ha ő nem kap.

Már 9 hónapos kora óta jár,egész nap meg sem áll ezért egy nagyon picit, pár dekát fogyott is az elmúlt pár hónapban.Mégis jó húsban van:), de attól félek hogy dagi kisgyerek lesz.Persze örülök hogy jó étvágya van de sztem ez a másik véglet,vagy majd idővel be fog állni?Hasonló cipőben lévő mamik válaszait várnám..


2009. szept. 30. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem írsz mennyiséget.

Ezt így nem lehet megállapítani, hogy sok-e.

Írd le, hogy miből mennyit eszik.

Hány kg?

2009. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

9,5kg kis puffi:)

mennyiséget konkrétan nemtudok mert együtt szoktunk enni,de sok kis falatot.

reggel este 210tápszer az tuti.

tizórai 2 kisebb kenyér belseje vajasan + felvágott sajt,vagy egy kisebb kakaóscsiga.

Gyümiből, 1 nagy barack,vagy egy banán,vagy vmi,+ egy babajoghurt,vagy egy turórudi csokimáz nélkül(de ez nem mindennapos).

Ha esetleg üveges kaját kap akkor egy egész üveggel megeszi, de az kevés neki és nyafog ha elfogy...

De ha akármikor megkinálnám kajával,(mint ahogy azt a nagyi teszi..)akkor simán elfogadja és meg is eszik mindent.Még soha nem tudtunk úgy enni hogy jóllakott nem kér többet,mert akkor is kér még,igy viszont elég nehéz belőni azt a mennyiséget ami elég neki..

2009. szept. 30. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:

kis puffi? hány cm?

a fiam 9 hós és több mint 10kg még sem puffi ő meg alig akar enni......

biztos a lánykád sem dagi , csak húsos így szépek

:)

én örülnék ha rendesen enne a fiam

2009. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

75cm és pufi:)édes nagyon imádom is.

Csak mint irtam 2. véglet,van aki nagyon nem akar enni, van aki (Ő) nagyon sokat és még az sem elég..

Pont azért kérdeztem hogy ez nem e baj esetleg,mondjuk nyilván örülök hogy jó étkű,na de ennyire...:)

2009. szept. 30. 11:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom de az én kislányom 1 évesen majdnem 11 kiló volt és ő sem eszik olyan örületesen sokat 10 hós korától megy tehát elég sokat mocorog.Szerintem ettől a mennyiségtől amit te leirtál az én lányom már nagyon dagi lenne mert ő ennyit nem eszik egyszerre.
2009. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiaim 7 hónaposak, 8 és majdnem 9 kilósak, és ehhez tartozik 70 cm magasság. Abszolút nem kövérek, igazi babás testalkatuk van. Naponta 3 X 230 ml tápszert esznek, 180 ml gyümölcslevet, és 1-1 üveg bébiételt ebédre. Ha nem gyümilevet kapnak, akkor ketten megesznek 3 barackot. És még teát is isznak napközben. Szerintem semmi gond a kislányoddal. Igaz, férjemnek is iszonyatosan jó és nagy étvágya van. Inkább egyenek meg mindent, mint egy kezemen meg tudjam számolni, hogy mit készíthetek nekik ebédre.
2009. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!