Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil 1 optimát adhatok e a...

Milumil 1 optimát adhatok e a babámnak? Vagy milupa 1-et?

Figyelt kérdés
2 hónapos és Milumil ha start optimát eszik, de ez nagyon drága és 1 hétig sem tart.
2013. máj. 9. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Milumil 1 optimát akartam neki adni a simát nem a HA-t de pont nem volt a gyógyszertárba helyette adták a milupa 1-t a simát és a mai napig ezt használjuk. Most vettem 5 dobozzal 3800Ft-ot fizettem. Ha nem allergiás a babád akkor nyugodtan adhatod neki. Az első etetésnél úgyis meglátod. Mindjárt kiüt rajta ha nem jó neki. Szóval próbáld meg ha nincs baja van széklete és nem hányós tőle akkor semmi akadálya sincsen és valóba sokkal sokkal olcsóbb. :)
2013. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És menyi idős a te babád??
2013. máj. 9. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
szombaton lesz 3 hónapos és nem volt 2 hónapos amikor elapadt a tejem azóta csak ezt a kapja. Gyönyörűen növekszik. 36.hétre született 2700g volt és 50cm pont ma voltam vele orvosnál és 4970g 58cm szóval gyarapszik szépen. És gyönyörű a bőre is minden nap kakil szinte semmit se böfizik vissza belőle. Nagy ritkán egy csepp visszajön de az normális. 120ml eszik meg egyszerre és kb 1 doboz 1 hétig tart kb.
2013. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál!További jó egészséget!
2013. máj. 9. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!