Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket játszotok 1 éves kislány...

Miket játszotok 1 éves kislányotokkal?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit játszhatnék a kislányommal. Legtöbbször csak megy, pakol a lakásban, én meg megyek utána. Igaziból semmi nem köti le. Amikkel próbálkozom:labda, építőkocka, probálom a formabedobót,karikapiramist mutatni, hogy kell összerakni. Plüssökkel néha "beszélgetni", mesélni.
2013. máj. 10. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk most a Megabloks építőkocka a menő, meg a könyvek minden mennyiségben. A nap többi részében engem utánoz, ha főtök kijön velem, előveszi a tálakat, fakanalat és ő is "főz" stb...nah meg ő is ezerrel pakol. Pár hete a többi játék nálunk sem kerül elő, mert a jövés-menéssel van elfoglalva, meg a pakolászással, de szerintem ez így van rendjén most. Majd ha "megunja", hogy már ennyi mindent elér, jöhet-mehet, akkor majd újra visszatalál a játékokhoz is!
2013. máj. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!