Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki miben vitte esküvőre a...

Ki miben vitte esküvőre a kislányát? Az én lányom 20 hónapos, de mindenki véleményét szívesen fogadom! Képet ha tudtok megköszönném!

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Kisfiam van. Nagyon vagyom egy Kislanyra! Az agyamban meg is van a kep miben vinnem. Szep ruhacskaban, kardigannal, kenyelmes kiscipoben. Ha megengedi es van haja azt felkotnem vagy kisviragot tuznek bele.
2013. máj. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Valahogy hasonló az elképzelésem csak majd augusztusban lesz az esküvő!
2013. máj. 11. 07:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi jovo heten megyunk, igy nincs kepem rola.


9 honapos most. Tescoban vettem csipkes feher ruhat neki, hozza feher harisnyat, ha majd kellene. Liliputi piros/ feher puhatalpuja van hozza. A fejere gyongybol csinaltam pantot, viraggal az elejen. Az is piros/ feher.

2013. máj. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon szép lesz!Sokszor akkora a választék,hogy nem tudsz dönteni!Kényelmes és szép is legyen!
2013. máj. 11. 08:31
 5/6 anonim ***** válasza:
H&M-ben vannak gyönyörű ruhácskák, 4-5-6-7ezer ft-ért.
2013. máj. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
feher body es fehet harisnyat adok ra, ha melegebb lesz akkor nem pamutharisnyat hanem vekonyabbat probalok majd venni, kis ruhacskat vettem neki, meg kapott is, hozza kis szandalt, es egy kis bolerot. Rozsaszin feherrel, ill. piros feherrel a kombinacio. Szerintem kell a valtas, legalabb is a lanyomnal
2013. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!