Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom, mi lehet a gond?

Nem tudom, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
1,5 évesemmel tegnap voltunk orvosnál, mert egyszerűen nem tudom lehúzni a lázát. Az orvosunk szerint egészséges, a fogak kínozzák. Tegnap du.még jobban volt, játszott.. De ma reggelre még rosszabb lett a helyzet, 6óra óta fent van, csak iszik, nem mondhatni hogy túl sokat, kapot Nurofen baby-t és még mindig meleg, sőt a hűtőfürdő sem használ. Az orvos szerint nomrális, rossz a közérzete, azért üveges a tekintete, azért fekszik és néz ki úgy, ahogy.. Jól érzem, hogy nem csak a fog van a dologban? Vigyem az ügyeletre, igaz?
2013. máj. 11. 09:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És mindenki szerint(anya, anyós, férjem) csak túl aggódom az egészet :(
2013. máj. 11. 09:13
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
mi ugyan így voltunk. Mi elvittük a fül-orr gégészetre, ahol egyből megállapították, hogy középfül gyulladása van. A fogaktól állítólag nem lehet olyan magas a láza,ezt mondták, nekünk az volt. A gyerekorvosunk pedig megnyomkodta a fülét, semmi reakciója nem volt, nem fájlalta, de mégis elvittük és jól tettük. 2 nap alatt a gyógyszerek rendbe hozták. Pedig a gyerekemnek is 4 foga bújik egyszerre. De azért remélem nálatok nem ez lesz és tényleg """csak"""" a foga :-) jobbulást!!!!
2013. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
ezt nem lehet túlaggódni! Ha lázas, akkor valami van! Csak úgy nem lázasodik be egy gyerek! 1. voltam
2013. máj. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2013. máj. 11. 09:38
 5/17 anonim ***** válasza:
Mennyi a láza?
2013. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem aggódod túl. a fogtól nem lehet olyan magas láz hogy ne húzná le a nurofen szerintem. én is arra tippelek hogy a fülével lehet baj esetleg mandula?
2013. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Torka nem piros, manduláját is nézte az orvos, az ügyeleten megh*lyeztek, hogy csak a fogzás... 39,5
2013. máj. 11. 12:01
 8/17 anonim ***** válasza:
húúú. az már komoly láz :-( egyem a kicsi szívét :-( nekünk is ennyi volt a középfül gyulladással :-( remélem nem az, de nézessétek meg! 1-es voltam
2013. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Annyira felületesek, hogy hihetetlen..
2013. máj. 11. 12:16
 10/17 anonim ***** válasza:
nekünk nem volt időpontunk sem, és előre vettek a fül-orr-gégészeten. Elmondtam, hogy lázas volt, mennyire, nyugtalan, arra gyanakszunk, hogy fájhat a füle. Mi Augmentin szuszpenziót kaptunk rá és Aerius-t, szuper jó!!!!!! 2 nap alatt elmúlt minden! Ha van ügyelet, oda vidd és ha apuka erélyesebb, nem lesznek talán olyan lerázóak! Jobbulást! Ja, a fiam is másfél éves, és a Nurofen sem hatott, semmilyen lázcsillapító, egyszer csak a Germicid kúp, utána csak azok a gyógyszerek, amit ott írtak ki. 1-es
2013. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!