Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti külön használtok teás,...

Ti külön használtok teás, vizes és anyatejes/tápszeres cumisüveget?

Figyelt kérdés
Én nem, de szerintetek nagy gond?Mindig elmosom alaposan használat után. 6,5 hónapja így csinálom.

2013. máj. 11. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én azért használok különbözőt, mert a kisfiam nem issza meg a teát abból, amiből a tápszert kapja. Ha a babádat nem zavarja, téged se zavarjon.
2013. máj. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én külön cumisüveget használok. Van egy a teának meg víznek, azokhoz egyet használok és van egy külön a tápszernek. Szerintem nem gond úgy sem, ahogy te csinálod, de szerintem jobb, ha van ennek is, annak is külön! Azt nem értem, hogy amíg a babádnak anyatejet vagy tápszert adsz, addig hova öntöd az innivalóját? Evés után akkor nem iszik egyből vagy hogy csinálod?
2013. máj. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar,csak kérdeztem.Akkor marad így tovább. 4 cumisüvegünk van, de mindenből mindent iszik a kisfiam 6,5 hónaposan.
2013. máj. 11. 09:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Kis cumisüvegből issza a vizet meg a teát, nagyból meg a tápszert.
2013. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy van mint az utolsónál. A 125 milisből teát iszik, a nagyokból meg tápszert. Azért is csinálom így, mert amikor gyümölcs levet iszik a fiam, az egy kicsit elszínezte a cumit. Azt nem használom tápszeresnek.
2013. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!