Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktatok a babával a...

Ti szoktatok a babával a szüleiteknél aludni?

Figyelt kérdés
Mivel nem egy településen élünk(jó,nem is nagy távolság,15 km) de egyszerűbb nekünk,ha megyünk a szüleimhez,akkor ott alszunk a babával.Nem sokszor,havonta egyszer kb.A párom ilyenkor itthon marad,ő is kikapcsolódik kicsit és őt sem zavarta eddig.Viszont anyósomnak nem tetszik a dolog.Most is épp készülünk hozzájuk,de a párom most nem örül neki,attól fél,nagyon odaszokunk és mindig menni akarunk majd.A szüleimnek,hogy mondjam már így,hogy eddig ott aludtunk,de ezek után már nem fogunk?
2013. máj. 11. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam ugyan már nem baba (1,5 éves lesz),de mi minden hónapba megyünk és mentünk is pici korától.

Nekem édesanyám 25 km-re lakik.Van mikor a férjem is velünk jön ha nem dolgozik,de általában marad otthon ilyenkor.

SOHA nem volt még ebből konfliktus és nem is ajánlanám,hogy legyen.

Egyáltalán nem izgatna ebből a szempontból anyósom...

Édesanyádnak is (ahogy az enyémnek is),szüksége van a gyermeke és az unokája társaságára,ez egy normális család esetén nem megvonható senkitől.

Odaszokunk???Ez egy hülyeség.Havonta egy 7 vége még nem odaszokás,ellenben felüdülés mindhármótoknak.

Ezt meg kell beszélnetek,mert ha a családod megsértődik majd,az teljesen jogos lesz!!!!

2013. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szoktunk. Anyukám majdnem 60 km-re lakik tőlünk, így havonta 1x elutazunk és 7végén ott alszunk 6 hónapos kisfiamal meg a férjemmel. Később szeretném rászoktatni a fiamat, hogy egyedül is ott aludjon, persze ha már nagyobb lesz.
2013. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem, miért fáj valakinek ha havonta egyszer a saját szüleidnél alszol? A férjedet nem értem ez neki miért baj, anyós véleménye meg ebben az esetben pont nem érdekelne. Ha nektek így jó, menjetek.
2013. máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából a párom és anyukák nem igazán kedvelik egymást,nincs konfliktus,vagy vita,csak nincsenek túl jóban.Ezt az ott alvós dolgot a párom találta ki,mikor utólagos tejfakasztó bulit tartottak,és akkor a picivel ott aludtunk,sőt utána is ő hozta fel párszor,most viszont a családom hívott,hogy aludjunk ott,és az nem tetszik neki,hogy "oda akarnak csalni"...
2013. máj. 11. 10:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondanám anyósnak, h ok, de akkor magukhoz is csak annyit jövünk mint a szüleimhez, mert minden nagyinak ugyanannyi idő jár. Amúgy meg felnőtt emberek vagytok, és ha a pároddal mindkettőtöknek jó megoldás ez, akkor anyósnak mi köze hozzá? Most komolyan azért találkoznál kevesebbet a szüleiddel mert anyós húzza a száját? Inkább anyukádat bántod meg? Simán mennék hozzájuk, én nyáron akár egy hétre is fogok a gyerekkel menni, anyukám pedagógus, akkor ér majd rá unokázni, nekünk meg nem telik más nyaralásra.
2013. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gratulálok!te is kifogtál egy ilyen kedves anyóst!:) Először is nem értem a párodat?Anyuci kicsi fia lett????????ti egy külön család vagytok,azt csináltok,ami jól esik,senkinek semmi köze hozzá,szerintem beszéld meg vele(a pároddal),h neked hogy jó,ne bántsd meg a szüleidet ilyen hülyeség miatt!Tapasztalatból mondom,én is így csináltam,1 évesen pedig már egyedül is ott aludt anyuéknál,hatalmas nagy segítség lesz,hidd el,mindkettőtöknek!!!!!!!!
2013. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!