Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik akkor estek teherbe a...

Akik akkor estek teherbe a második vagy harmadik babával amikor már óviba, vagy bölcsibe járt a gyermeketek, hogyan védekeztetek a betegségek ellen amiket hazavitt a picur?

Figyelt kérdés

Én szeretnék második babát és a kislányom, havi szinten hazahoz valami vírust,néha én is elkapom.

Ezért is érdekel ki mit tesz ellene, vagy hogyan vigyáztatok magatokra?


2013. máj. 11. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Elkaptam jó pár dolgot. Mit tudtam volna tenni? Annyi volt az extra hogy mikor bárányhimlő meg rota járvány volt akkor kivettem az oviból de más esetben meg járt.
2013. máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok ismeerősömnek mostanában született 2.3. baba. Semmit nem tudnak tenni. sokat betegek a picik de szerencsére nem lesz tőle nagyobb bajuk, csakhát ugye szenvedős és sajnálja az ember. Ahol 3-4 gyerek van végképp sok a betegség, láttam pár ilyet az utóbbi években de maradandó károkat nem okozott egyiknek sem, már jópár évesek a picik is és semmi bajuk nem lett.
2013. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ovis a nagy én meg itthon a kicsivel. 6 hónapos volt a kicsi amikor oviba ment a nagy. Eleinte nem kapott meg mindent tőle mert még kicsi volt, nem raktam őket össze, külön játékaik voltak, egy kis odafigyeléssel el tudtam kerülni 3-ból 2x. Amióta nagyobbacska és kúszik, mászik, most már jár,( 16 hónapos) azóta nincsenek külön játékok, nyalják-falják egymást, nem tudom megvédeni, mindent megkap. Kérdeztem a doktornőt, hogy mit lehet tenni, azt mondta semmit. :( Viszont előny lesz majd amikor a kicsi is bekerül közösségbe, nem lesz olyan beteges mert már sok vírus ellen védett lesz. Azt mondta, hogy lehet látni, hogy ki kinek van nagyobb tesó, sokkal később dőlnek ki és sokkal hamarabb meggyógyulnak ha egyáltalán betegek lesznek. Ez vigasztal engem is.
2013. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de lehet nem jól fogalmaztam meg a kérdést.

Arra lettem volna kíváncsi,ha terhes vagyok akkor hogyan óvjam meg magam a vírusoktól, nem pedig a babákat( persze az is fontos) de az első 3 hónap a terhességnél nem igazán jó ha beteg Leszek.

2013. máj. 11. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!