Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell édesköményteát...

Hogyan kell édesköményteát csunálni? 2 honapos babának?

Figyelt kérdés
Hogyan?Mennyit kel adni és mikor evéa előtt vagy után vagy csak ha görcsöl a hasa?
2013. máj. 11. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok babateának van édeskömény teája. PL a mecseknek is van de a humanna és hippnek még granulátum formában is van (tehát csak vizet kell hozzá adnod). A mecsek tea filteres. Nem szabad bele tenni se cukrot se citromlevet.

Evés után kínáld meg vele, illetve 2 evés között. Most egyébként is ilyen nyárias időben több folyadékra van szüksége a mamádnak is. Arra figyelj, hogy ne csússzon etetési időben, nehogy ,,kiváltsa" vele az akkori szopit. Ha nem használ a tea akkor infacol.. illetve van egy ,,megymag márna" amit többek között pl dm-ben is lehet kapni (babarészleg)de brendonban is láttam már. Szóval ezt felmelegíted és mikor alszik a pocijára teszed. Sokat hazsnál és a dm-ben egy ezres körül volt az ára de már lassan 2 éve vettem. Jobbulást!

2013. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vigyázz, mert az édeskömény miatt akár még jobban görcsölhet a pocija. Sajnos ellenkező hatást is kiválthat, nem biztos, hogy megoldja a problémát!

Nekünk a BabyCalm vált be nagyon! Brendonban lehet kapni, 1 üveg kb. 2000Ft

2013. máj. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sehogy n csinálj neki.
2013. máj. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tudjátok azért kérdeztem mert már mindent kiprobáltunk.A párna már meg van születésétől.Nem szabad szoptatnom mert gyogyszert szedek a gyomromra volt egy műtétem szülés után.A kislányom meg Refluxos is.Svájcban élünk itt sajnos más teak vannak azok meg annyit érnek.Semmit.Ezért gondoltam ,hogy kiprobalok valami régi dolgot.Tudom ,hogy vigyázni kell vele.De azért köszönöm a tippeket.

2013. máj. 12. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!