Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet mirelit barackot venni?

Hol lehet mirelit barackot venni?

Figyelt kérdés
Már csomó helyen néztem(tesco,coop, CBA), de sehol nem találtam. Aki tudja segítseen. Köszi.

#mirlitbarack
2013. máj. 12. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én barackot mirelitben sosem láttam még! Konzervben van csak szerintem! Viszont abból van olyan ami nem cukrozott lében van hanem saját levében! Azt lehet auchanban is sparban is kapni csak valamennyivel dràgább!
2013. máj. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vegyél barack baby ételt!

Fagyasztottam barackot a lányomnak, hát mikor ki olvadt fekete lett, s olyan mint a szivacs, az íze is olyan volt mire kiengedett, mint ami megrohadt.

Talán ezért sem árulnak fagyasztott barackot

2013. máj. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mirelit barack nincs, mivel kiolvasztaskor szetmallna.
2013. máj. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Auchan! Mi ott szoktuk venni, sima fagyasztott.
2013. máj. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet fagyasztott barackot kapni. Én a tescoba vettem.
2013. máj. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A cba-ban lehet kapni fagyasztott negyedelt őszibarackot.
2013. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, azért keresek fagyasztottat,mert nagy a bevitel, s már nem győzöm bébikajával, s a múltkor próbáltam Hippest, s attól meg görcsölt és ment a hasa.Nem volt romlott, szóval marad a Kecskemétis, de kicsi benne a gyümölcstartalom.Már remélem nem sokáig kell vennem, jön a friss.Lányom csak almát, szilvát, barackot, cukkinit, körtét eszik hússal.Ettől nincs rosszul, nem görcsöl.Sokallergiás baba.Jövő héten megyünk Szegedre bevásárolok az Auchanban.Kb. mennyibe kerül és milyen kiszerelésben van?Kisvárosi Tescoban nincs fagyasztott barack.
2013. máj. 13. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!