Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babámnak bevezethete...

7 hónapos babámnak bevezethetem a natúr joghurtot? Vagy még korai?

Figyelt kérdés

Anyatejes,de már egyre jobban igényli a pépes ételeket. Igény szerint etetem,tegnap így nézett ki a napunk:

06:30-szopi

09:00-gyümölcs+pici szopi

12:00-főzelék

15:00-gyümölcs+pici szopi

18:00-házi tejpép

20:00-szopi

Éjjel 2-szer kel szopizni. Bevezethetem uzsonnára a joghurtot,hogy ne csak gyümölcsöt kapjon akkor? 6 hónapos koráig csak amyatejet kapott,fokozatosan kóstoltattam,beállt a napi 2 pépesre,de múlt héten nagy szenvedések árán kibújt az első két foga,azóta megnőtt az étvágya. Túl gyorsan haladunk? Nem erőltetek rá semmit,mindenből annyit adok,amennyit ő kér. Van esetleg ötletetek mi az amit még adhatok neki ennyi idősen?


2013. máj. 12. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, mert fiatal, egyedülálló férfiként igazán laikus vagy ebben a kérdésben, de nem értem, hogy az ilyen és az ehhez hasonló, komoly, egy kisgyerek egészségével kapcsolatos kérdést az ember miért nem az orvosának teszi fel? Tényleg nem rossz szándékból írom, de ha Mari néni, Mucsajröcsögéről azt írja, hogy nem korai, arra szerinted mennyire lehet adni?! Úgy gondolom a gyermekünk egészsége többet ér annál, mint hogy itt vagy a szomszédtól tudakozódjunk afelől, mi ártalmas és mi nem.
2013. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem,hogy ilyen választ kapjak,de ezt válasznak sem nevezném. Nem értem miért kell úgy a másiknak esni,azért mer meg mer valamit kérdezni,hátha más RUTINOS ANYUKA,(és nem egy hozzá nem értő pasi),tud segíteni,elmesélni ő hogy csinálta. Egyébként van listám mit mikor lehet,de korainak találom a joghurt bevezetését.
2013. máj. 12. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!