Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon meddig fog ez tartani?...

Vajon meddig fog ez tartani? Mikor fogja megtanulni hogy kell elaludni?

Figyelt kérdés

27.-én lesz 6 hónapos pici fiam és egyszerűen kín szenvedés z elaltatás!

Cumizni nem tud,az ujját nem találta meg.Télen jó volt,úgy altattam, hogy a ruhájával a szájához tartottam a cumit,így em köpte ki,de most ezt nem tudom megcsinálni.És már jobban mocorog is,tehát ha hason van és valamivel ott tartom neki a cumit,akkor mikor elfordítja a fejét felébred.

Most a suttogó módszerét próbálom alkalmazni pár napja és több-kevesebb sírással elalszik...de már nagyon fáraszt a sírás,és persze neki se jó!

Valakinek valami tanács?

Ringatni nem szeretném, nem is tudom,mert úgy nagyon sok idő úgy mire elalszik és van egy 2,5 éves bátyja,akit szintén el kell látnom.


2013. máj. 12. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem cicizik??
2013. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De,szopizik,de utána nem alszik el rögtön csak este.

Kérné ő elalváshoz,de úgy nem akarom neki odaadni,nem is tudom sokszor,mert mondjuk játszón vagyunk.

2013. máj. 12. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom melyik a suttogó módszer,de sírás nélkül nem fogod megúszni.

csak úgy tudod megtanítani elaludni egyedül,ha egy kicsit hagyod sírni.

ha már jól lakott és álmos,akkor rakd le,és menj ki a szobából.ha elkezd sírni,pár percig hagyd majd,majd menj be és vigasztald meg,de lehetőleg ne vedd ki. ezt addig kell csinálni amig el nem alszik. fárasztó tudom,de előbb-utóbb elalszik

2013. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Sztem hagyd cicin elaludni, este. Napközben meg majd bealszik ha álmos.
2013. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


ez az én kérdésem volt


két napja ugyan beváli,hogy csak fél1 után rakom le aludni, most 1 után aludt el,és még alszik, tegnap 2,5 órát aludt egyhuzamban.

Remélem így is marad,mert azért amikor fél órán kerezstül csak sír,és nem tud aludni,viszont utálja a babakocsit, és ringatni sem hagyja magát, na azért az keméyn és kiborító :(

2013. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésed, nem akarod altatni, ringatni, szoptatni. Egyedül pedig csak sírás árán fog "megtanulni" elaludni, mégpedig úgy, hogy egy idő után feladja, mert rájön, hogy hiába könyörög érted, nem megy vele semmire. Lényegében a suttogó módszer is erről szól.
2013. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ringattam volna, de feszítette magát és még jobban sírt:(:( Mindent,de mindent megpróbáltam, hisz nekem sem jó ha ő sír:(:(
2013. máj. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem értem miért kell megijedni,ha valaki egy kis sírni hagyással tanitja meg a gyerekét egyedül elalaudni

nem arról van szó,hogy lerakom,majd ott hagyom magára órákig üvölteni!!

Hanem csak pár percekre,amig be nem alszik. persze ez az elején nagyon sokáig tarthat.de megéri mert pár nap után,már csak leraktam,kicsit forgolódott és már aludt is. ez sokkal egyszerűbb,mint órákig görnyedten ringatni.

2013. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem akarom én sírni hagyni, első fiamat sem hagytam,de ő kb 10 perc ringatás után elaludt mindig,aztán elég volt picit mellé feküdni.

Most viszont ha fél órát ringatom akkor se biztos, hogy bealszik,vagy ha mégis,akkor mikor leteszem felébred,aztán evés időben egy órát lóg a mellemen,mert ott alszik...közben a nagy meg már nem tud magával mit kezdeni...

2013. máj. 13. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!