Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Abból lehet baj hogy az 1...

Abból lehet baj hogy az 1 évesem, akár órákat is egyedül játszik?

Figyelt kérdés
Szoktunk együtt is sokat játszani, de van hogy akár 2óránál is többet elvan magában...
2013. máj. 12. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond. De gondolom azért ott vagy lát stb.. szóval nem teljesen egyedül van.
2013. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. A kicsi gyerek igényli ugyan a társaságot, de ő még inkább egyedül játszik. A bölcsődei gondozónők azt szokták erre mondani, hogy "egymást mellett" és nem pedig együtt játszanak. Óvodás korban alakulni ki a közös játék iránti igény.
2013. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, sőt!

Édesanyám óvónő, és ő is azt mondta, hogy az a jó, ha el tudja foglalni magát, és hagyni is kell, hadd mélyüljön bele az önálló játékba...egyébként az én 13 hónapos lányom is ilyen :)

2013. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, itt vagyok körülötte mindig a nappaliban, max néha bemegyek valamiért a szobába, de nem hagyom itt. Igazából szeretem hogy így elvan, legalább a házimunkával is tudok haladni, na meg le tudok ülni 10 percre pihenni! :D
2013. máj. 12. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!