Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viatminhiány a baba kezén -...

Viatminhiány a baba kezén - milyen hiányállapotra utalhat egy 10 hónapos baba jobb gyűrűs ujjának körmén lévő fehér vízszintes csík?

Figyelt kérdés

Már kérdeztem a védőnőnket aki azt mondta kenjek rá A vitaminos olajat, mire én de hát ez nem valami belső oknak a tünete erre csak kedvesen mosolygott de nem tudott többet mondani. Megyünk kedden a szokásos havi dr vizitre majd ott is megkérdem mi lehet, de addig is ha valakinek volt már ilyenben tapasztalata megosztaná velem?

Kisfiam más sajnos nem szopizik, tápot is már csak reggel fogad el 4 egységet, lefekvéskor meg tejpépet (5evőkanál) kap gyümölccsel, napközben meg rendes babakajákat amit hol bébiételből hol meg én készítek a szabályoknak megfelelően már van tójás sárgája, kefír-joghurt-túró, sok-sok zöldség-gyümölcs, glutén, hús (csirke-pulyka- olykor marha, máj), halat is nagyon szereti.

d vitamin cseppjét is minden nap megkapja.



2013. máj. 12. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
2013. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!