Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valóban a cumi ráerőszakolása...

Valóban a cumi ráerőszakolása a megoldás?

Figyelt kérdés
11hetes lányom nappal kendőben,hintában vagy babakocsiban alszik,cumit nagy nehezen fogadja el néha.Ha kiságyba teszem,simogatom,paskolom,addig bömböl,míg fel nem veszem.Este cicin vagy ringatva alszik el,kiságyba teszem,éjjel ha szopizik,utána is ágyban alszik reggelig.Zavarják a zajok,könnyen felébred.Nem tudom eldönteni h mikor kellene végigcsinálni a kiságyhoz szoktatós tortúrát,mert h ez zökkenőmentesen nem fog menni,az már biztos.Van egy 27hós nagyobbam,felváltva ébresztik egymást,agyrém ez az egész.A nagyot 4hós korában szoktattam kiságyhoz,majdnem 2éve szépen alszik,de a kicsi most fogzik,nyűgösebb,most van egy növekedési ugrás,nem tudom mivel ártok neki többet,ha ölbebaba vagy ha most sírni hagyom. Barátnőm szerint tömködni kellene a cumit 3napig,1hétig,míg be nem törik a gyerek,mert a kicsinek sem jó h hol itt hol ott alszik,nem is hosszúakat és nem a családnak kellene a kicsihez alkalmazkodni.Valahol érzem h nem mond hülyeséget,kimerült vagyok,szerintem a baba sem kipihent de nem tudom merre induljak el,melyik módszerrel és mikor.Utálja a cumit,ha nekem egy kisebb dildót tömködnének napokig a számba,én is tiltakoznék,majd feladnám,de ha választani lehetne,inkább nem ezt.Valaki segítene?
2013. máj. 13. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne erőszakold rá a cumit. Én azt tudnám tanácsolni, amit a testvérem csinált. Neki se akarta elfogadni a pár hetes babája a cumit, ezért vett több fajtát is és naponta többször kínálta neki. Pár nap alatt megtalálta azt, amelyik tetszett neki. (nuk) 3 évesen pedig fokozatosan elhagyták.
2013. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az alvással van a gond inkább h kiságyban nem akar,a ringatás viszont kimerítő.Kiságyban addig ordít míg ő nem nyer és felveszem.Imént ébresztette fel a nagyot a másik szobában,persze h felveszem h legalább az egyik aludjon.De kipróbáljuk a Nuk-os cumit,aventet megtűri, mam-ot utálja.
2013. máj. 13. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Megértelek nagyon! És látom, hogy te is átérzed a babád helyzetét.

Nálunk megoldást jelentett, hogy a picit magam mellé vettem az ágyba. Én sem voltam olyan fáradt az éjszaka után és a nagyobbikat sem keltette fel a pici. Tudom, ezt a módszert sokan elítélik, mint ahogyan én is ezt tettem - de nagyon jó volt, amikor végre pihenten ébredhettem annak ellenére, hogy a pici óránként vagy félóránként felsírt.

Ami pedig a cumit illeti...ha egyszer nem kéri a baba, én nem erőltetném.

2013. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az már biztos h nagyobb korában alvászavara lesz. az már ilyenkor látszik...
2013. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!