Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem iszik semmi folyadékot a...

Kriszta0102 kérdése:

Nem iszik semmi folyadékot a 8 és fél hós babám mit tegyek?

Figyelt kérdés
tejen kívül nem fogad el semmi folyadékot,próbáltam már a teát,vizet,gyümilevet.kb.4fajta itatót,cumisüveget vettünk már de hiába csak rágja.kispohárból iszik valamennyit,de ha sétálni megyünk nem rohangálhatok pohárral+váltóruhával állandóan.valakinek vmi ami bevált?amúgy csak reggel és este kap tejet cumisüvegből azt elfogadja,a többi étkezése már ki van váltva.
2013. máj. 13. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a 2,5 dl-es Jana babavizes flakon vált be, sportkupakos. Esetleg próbáld ki, hátha az jobban tetszik neki.
2013. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiam is 8,5 hónapos és szinte alig iszik valamit. Pár napja szívószállal adok inni neki így többet iszik mert tetszik neki a szívószál :)
2013. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen üvegeket próbáltatok? Az én fiam is csak rágcsált,bármit adtam neki,nem ivott,cicit akart. Aztán vettem egy Tommee Tippee üveget,először az sem kellett neki. Amikor tudtam,hogy már azért hisztizik,mert szomjas/éhes,akkor adtam neki vizet. Genya húzás,de így szokott szépen,fokozatosan hozzá a vízhez és a cumisüveghez.
2013. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak a szívószál jött be! Később azt megunta, jött a cumisüveg, most váltogatjuk. Úgy vettem észre hogy a babám nem érezte a különbséget evés és ivás között, mert előtte mindenre anyatejet kapott. Kell nekik egy kis idő amíg rájönnek hogy a szomjúságra inni kell. A szívószállal elsőre félre fog nyelni, de azután menni fog a dolog.
2013. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!