Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj lehet a babával?

Baj lehet a babával?

Figyelt kérdés
Ma adtam neki először joghurtot gyümölccsel. Az utolsó falatoknál tartottunk amikor kihányta. Lehet, hogy csak félrenyelt és visszaöklendezte a kaját vagy valami baj lehet?
2013. máj. 13. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Na várj! A visszaöklendezés, meg a hányás között óriási és látható különbség van!!!! Ha csak visszajött neki, az bárkivel, akár veled is előfordulhat. Félrenyel, rosszul veszi menet közben a levegőt, ilyen előfordul. Az igazi hányás, amikor zuh....sugárba jön ki a kaja, na akkor kell jobban figyelni a következményekre!
2013. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát sztem hányás volt, mert azért elég sok jött vissza. Lehet h hülyeség volt a kérdés csak első babás anya vagyok és megijedtem
2013. máj. 13. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Most nincs semmi baja, az biztos. De várj egy-két napot és próbáld meg újra. Ha megismétlődik, nem jön be neki ez a mix :)
2013. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. máj. 13. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
nem volt a gyümölcs darabos? lehet azért. torkára ment egy darab. az én 1éves lányommal is jártunk így régebben volt egy darabka aztán szépen visszahányta az egészet.
2013. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát én nem hiszem mert eléggé folyós volt, de azóta rendesen evett szóval lehet már sok volt neki vagy ilyesmi
2013. máj. 14. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!