Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen márkájú párizsit,...

Ti milyen márkájú párizsit, vajat, vajkrémet, májkrémet adtok babátoknak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
párizsit nem eszünk, kerrygold vajat veszünk, vajkrémet nem eszünk, májkrémet itthon készítjük májból.
2013. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Babának egyiket sem!
2013. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Májkrémet én készítem, vajból Milfinát (Aldi) vagy Spáros biot.

Mondjuk az én fiam már inkább totyogó, mint baba, 15 hónapos.

2013. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az nem baj :) Nekem állandóan azt mondják, hogy egy 11,5 hónapos már mindent ehet.Még pulykasonkát is! Még nem kapott.
2013. máj. 13. 21:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát, májkrémet (sajátot) én már adtam annyi idősen, vajas kenyeret is (a kenyeret én sütöttem, de köpülni sajnos nem tudok :D)

Sőt, szilveszterkor kapott virslit is. Biot itt a környéken nem lehet kapni, de jó minőségűt (krva drágán) nagyon magas hústartalommal, nátrium-glutamát és hasonló szörnyűségektől megkímélve igen. Imádta... :)


A felvágottból is a bio lenne jó, de ha meg tudod oldani, hogy inkább házi, főtt sonkából adsz piciket, az talán még jobb, mint a bolti.


Jó étvágyat :)

3.


Ja, és a Minna vajkrémek meglepően jó minőségűek.

2013. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát a vajon kívül egyiket sem. Inkább csinálok pástétomot házilag, amibe nincsenek felesleges cuccok. Vajól is csak magyart veszek, mint a legtöbb élelmiszerből és egyéb termékből!
2013. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Vajból Bords Eve, vagy Delma, májkrémet nem adunk neki, virslit sem. Ha kap majd virslit, akkor a Ságának van direkt gyerekeknek párizsi, virsli, de méreg drága és kevés van benne. Vajkrémet sem kapott még, de magyart szoktunk venni, vagy Milli. Itthon mi is szoktunk pástétomot csinálni.
2013. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

na akkor most engem lehet majd rossz anyánal tartani:

párizsi: spar (csak ezt eszi meg)

vaj: ráma, delma

vajkrém: mizo

májkrém: hame, spar


Megtehetnénk anyagilag h mindenből biot és méregdrágát veszünk, de pl. a spar mákrém valójában hamé :)


Mind szép és jó h bio és társait kapja a baba, de szerintetek a bölcsiben, oviban is van bio?

Most vagy csak én vagyok ilyen "felelőtlen" vagy a sorstársaim meg se merik írni a választ a fentiek miatt

2013. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld mindenkinek.Én pl. pulyka sonkát sem merek adni a babámnak, mert hogy abból is olyan kell , ami szinte csak hússal van tele.Viszont senki nem írja le mi a neve :)
2013. máj. 14. 14:33
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as: a ráma delma az nem vaj! A vaj tejből készül ezek meg remélhetőleg növényből meg egy csomó felesleges szemétből és margarin néven futnak.....A vajkrém, bár kevesen tudják a kenhető sajttal együtt, hogy a lágyításhoz foszfort használnak, ami megköti a kalciumot és viszi magával, tehát kevesebb épül be a csontokba.....tejipari élelmiszer mérnök ismerőstől tudom....

A legjobb a vaj. Felvágottak: párizsi sonkás felvágott: azokról a csontokról választják le a maradék húscafatokat, amikről a színhúst már leválasztották, ez még nem is lenne nagy baj, de a bőrke, állományjavító, ízfokozó nem kellene bele. Én tényleg nem adok a gyerkőcnak, pont azért, mert amíg én felügyelem a táplálkozását, addig ne egyen ilyet, ráér majd oviban, de legalább a szemléletet már most el lehet kezdeni formálni, ha egészséges és magyar termékeket lát.

2013. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!