Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Asztmás babás/gyerekes anyukák...

Asztmás babás/gyerekes anyukák, milyen tüneteket tapasztaltatok, mielőtt úgy döntöttetek, hogy kivizsgáltatjátok a babát?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy derült ki, hogy kisfiam elkezdett bölcsibe járni, és amint elkapott valami vírust, attól azonnal befulladt. Előtte sose volt beteg. Enyhe vírus is elég volt, akár egy nátha is, és azonnal a tüdejére ment. Alig kapott levegőt, horpadt a mellkasa. Bekerültünk a kórházba, ott rendbehozták és elküldtek tüdőgyógyászhoz. Azóta rendszeresen kontroll, és 3 állandó gyógyszer. Így tünetmentes. Az ovit is jól bírja, de annak idején a bölcsiből is ki kellett vennem.
2013. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 didri válasza:

Sziasztok!

Nálunk állandóan folyt az orra és köhögött a gyerek....Vittük dokihoz de semmi kóros nem volt...megjártuk fül-orr-gégét is de semmit nem találtak.Viszont majdnem mindig betegek voltunk.

Én voltam rámenős és elvittem pulmonológiára,hogy nézzék meg.

Már az allergia tesztünk is problémát jelzett hát még a doki vizsgálatnál...Így kezdődött minden...de mára egy termékcsaládnak köszönhetően majdnem tünet mentesek vagyunk és még télen se vagyunk betegek!!!!

2013. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Melyik termékcsaládra gondolsz? Válaszod előre is köszönöm. Üdv: Nóra
2016. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!