Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik éjszaka a kisfiamm...

Mi történik éjszaka a kisfiammal? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
Kisfiam 6.5 hós, sose volt jó alvó. Hozzátáplálás elkezdése után sokkal jobb lett az alvás, egy éjszakát életében először végig is aludt...ez tartott 2 hétig. Egy hete megint rémálom, szerintem ennyire még sose volt rossz. Magától egyedül elalszik ahogy leteszem, eddig nincs gond. De rengetegszer megébred, felsír, forog jobbra-balra, átfordul hasra, sír, dobálja magát, letolat a kiságy végébe, csukott szemmel szinte kutyázik a kiságyban. Mindig az a vége hogy áthozom hozzánk, de ott sincs nyugalom...volt hogy a lábamtól húztam fel, mert letolatott. Nyugtalan nagyon, sokszor ringatnom kell...a hajnali szopi után van el egyedül 1.5 órát alvással. Szoktam vizet adni neki éjjel, de nem az a baja, hogy szomjas. Éjszaka lassan 3 hónapja nem eszik, mindig jó nagy adagot vacsizik,utána szopizik is, úgyhogy éhes sem lehet. Ennyire durva lenne a mozgásfejlődés miatti nemalvás? Én ezt ahhoz durvának tartom bár nem tudom, első babám. És ez mindig csak éjjel...nappal semmi gond vele szépen alszik, max kevesebbet ha olyan napja van. Keserves sírással csak éjjel ébred és nyugtalan ennyire....miért csak éjjel pokol az alvás?(illetve a nemalvás)?
2013. máj. 13. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A fogzás nem jöhet szóba esetleg?
2013. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De csak éjjel? Nappal semmi baja, eljátszik, kacag, boldog, kiegyensúyozott baba, nem ömlik a nyála, nincs egész nap valami rágcsálnivaló a szájában, semmi nem utal fogra az ínyén...és éjjel meg hirtelen fáj neki? Nem tudom annyira furcsa lenne.
2013. máj. 13. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen babák akik csak éjszaka szenvednek a fogzástól.

Nem vagy egyedül, engem most is épp a lányom szórakoztat, bár még csak 5 hónapos, de mostanában kb. 9-12 közt este az a program, hogy kb. 30 percenként felébred keservesen sírva és csak cicin alszik vissza.

2013. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én csak attól félek, hogyha mindig cicire teszem, megint visszaszokik az éjszakai evésekre...holott nincs rá szüksége, de ha épp nem lesz semmi baja, akkor is fel fog kelni megszokásból cicizni...én imádok szoptatni, de a magam ellensége sem vagyok, hogy amivel megnyugtatom, később amiatt nem lesz alvás.
2013. máj. 13. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a mozgásfejlődésével függ össze...idővel jobb lesz, pár hét. Nálunk is hasonló volt, csak nem ilyen durván, most már ha kutyázik is félálomba, ha megfordítom és leteszem, alszik is tovább - régen erre csak ordított. Szóval idővel jobb lesz.

7 és fél hós baba anyukája

2013. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 eszo ***** válasza:

nekem 5 hós a kislányom és a fogzás már több mint 2 hónapja elkezdődött nála..eddig nem volt gond vele éjjel..egyszer max. 2x kelt ..de akkor cicit kapott és aludt is tovább!


2 hete tart nálunk a nemalvás...szörnyűűűű..már totál ki vagyok!óránként ordítva ébred..van hogy fél óra..kikészít!!!

de remélem lassan elmúlik, mert 2,5 hónaposan már volt hogy átaludta az éjszakákat...most meg!?ááááááá

2013. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Nem tudom, front van, vagy tényleg a fogak, de a mai volt az eddigi legszörnyűbb éjszakánk.

Alig aludtam, egész éjjel ment a felsírás, sosem szoktam, de most hajnal 4-kor már áttettem az én ágyamba, hogy legalább az ágyból ne kelljen kikelni és hátha jobb lesz, ha mellettem van, hát nem lett jobb.

Zombi vagyok ma.

2013. máj. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 eszo ***** válasza:

kedves 3-as és egyben utolsó..nálunk is ez volt, de é már előbb beadtam a derekam, pedig sosem szokott velem aludni..volt, hogy fél óránként felsírt és csak a cicin nyugodott meg..

én is zombi vok!!!

végül olyan fél 6-tól 8-ig aludt egy nagyobbat..és mot aludt be a cicin...

biztos ezt a hülye időt is érzik..de...pf...nem semmi!!!

2013. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!