Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ennyire rossz, hogy...

Tényleg ennyire rossz, hogy csak 4x eszik egy nap a 9 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Reggel 7kor tápszert eszik

12kor ebédel

16kor uzsi

19-kor vacsi


A védőnő szerint túl nagy idő telik el a 7 óra és a 12 óra között. Próbálkoztam már mindenfélével 10-11 körül, de pl a gyümi kijön belőle, a joghurt kijön belőle, ha előrébb hozom az ebédet (védőnő javaslatára), akkor az is kijön belőle. Megeszi, de reggeli tápszerestől jön vissza minden. Ezt 3 napig próbálgattam. Elvileg jó súlyban van (9200g,74cm), ezért nem értem, miért erőltetné hogy többször etessem, ha láthatóan , ez nem jó így neki. 2 hónap alatt 250 g-ot hízott, szerinte ez kevés, az előtte lévő 2 havonta, havonta 1 kg hízáshoz képest, de nem hízhat mindig 1 kg-ot 2 havonta...


2013. máj. 13. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
ekkora korban már bőven elég 4szer enni. fiam már 5 hónaposan is csak 4szer evett.
2013. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az enyém már 7 hónaposan is csak 4-szer evett.csak tudják hogy mikor éhesek.az én kisfiam is keveset hízott,most 10 hónapos,és csak 300-at hízott múlt hónapban.volt hogy próbáltam 5-ször etetni,az lett a vége hogy kihányta a felesleget.de amit eszik azt meg ugye lemozogja!lemászik napi x km-t,ha én ennyit mozognék,nem hogy nem lenne rajtam felesleg,de úgy néznék ki mint rubint réka!
2013. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ő is 3-4 hónapos kora óta csak 4 eszik, akkor még tápszert.
2013. máj. 13. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 4 hónapos kora óta napi 4x evett, de a védőnő nálunk nem csinált belőle problémát...persze jóhúsban volt, és van is a lánykám :)


Szerintem ne idegesítsd magad rajta...

2013. máj. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az hogy elèg neki a 4 evès,azt jelenti hogy jòl hasznosítja az ètelt.A védőnő meg hagy mondja.ŐK mindig okosak :-) èn is minden alkalommal hallgatom .. bla-bla..

Egèszsèges? Jòkedvű? Mozog?

Akkor ne aggòdj.

2013. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!