Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnál, ha babád úgy...

Mit csinálnál, ha babád úgy visítana, hogy belefájdul a fejed?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos, és ha sír visít,ha nevet,dumál akkor is visít,ha csak "szólni" akar,hogy kezdi unni magát akkor is visít...konkrétan sikít,szinte már ultrahangon...nap végére tegnap is úgy megfájdult a fejem, hogy be kellett vegyek egy gyógyszert.Apa kivan tőle és a 2,5 éves bátyja is nehezen viseli.Amúgy egy édes,cuki kisfiú,csak ez a visító hang kikészít mindenkit!
2013. máj. 13. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit még kicsi. Megkell szokjátok ...
2013. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szegény, ő csak így tudja kifejezni magát :)

Ha nevet,dumál akkor kurjantgat, amíg nem beszél csak így tudja kifejezni magát.

Kitartás!!!

2013. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tudom, hogy így fejezi ki magát,de megszokni nem lehet!Tényleg nem lehet!!!Komolyan már kezdek aggódni, hogy idecsábítja a denevéreket...:)na jó,viccelek,de tényleg olyan mintha sípot nyelt volna!
2013. máj. 13. 22:30
 4/11 anonim ***** válasza:

szomszédasszonyomnak is ilyen kis visongós a kisfia.

igen,ők csak így tudják magukat kifejezni :)

2013. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

A lányom is ilyen és szó szerint belecseng a fülem.

Próbáltam már, hogy otthon füldugóval mászkálok, de szinte semmit nem ér, annyira átható a sikítása pláne ha sír.

2013. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ami a legrosszabb,hogy nagyfiam eltanulta tőle és ő is sikít...mikor rászóltam megkérdezte,hogy miért,csak az öcsinek szabad??....na mondom....
2013. máj. 13. 22:34
 7/11 A kérdező kommentje:
pedig azt hittem egyedül vagyok,de őszintén örülök,hogy nem:))vagyis inkább annak örülök,hogy ez normális jelenség.Csak sokszor félek,nehogy ránk hívja a szomszéd a gyámügyet,mert tényleg úgy tud visítani mintha nyúznák.
2013. máj. 13. 22:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Reménykedj, hogy kinövi. Most még semmit sem tudsz csinálni.


Ha nagy lesz, akkor már megérti.


De pl. a kert szomszédnak 6 éves a gyereke és még mindig visít. Én nem szólok, mert hogy néz ki, de azért 6 évesen már megértené, ha rászólnának... De mikor jön a jó idő, már előre ideges vagyok, hogy szét fog menni a fejünk annyira visít. Hangosak a gyerekek, ordítanak, de a visítás az kikészítő...

2013. máj. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam ugyanez, olyan mint egy eles riaszto hang :). Remelem kinovi!
2013. máj. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, az én kislányom is ezt csinálta 3 hónapos korától. Most mindjárt 7 hónapos, és szerencsére áttért normál gagyogásra mielőtt még diliházban kötöttem volna ki. :)
2013. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!