Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák hogy készítitek a...

Anyukák hogy készítitek a tejbegrízt a babátoknak? Mivel ízesítitek?

Figyelt kérdés
14 hónapos a lányom, és néha vacsorára szoktam csinálni neki tejbegrízt. Általában pici cukrot teszek bele, de csak nagyon keveset, és ízesítésképp szoktam bele tenni pici fahéjat vagy kakaót. Csináltam már olyat is, hogy banánt raktam közé. Anyósom tegnap azt mondta, nem kell abba se kakaó, se fahéj. Rakjak bele több cukrot neki, és a végén lekvárral keverjem össze az egészet, ő mindig így csinálta régen. Hát nem tudom olyan furán hangzik! Nekem olyan undorítónak tűnik... Ti szoktátok így készíteni? Milyen lesz?
2013. máj. 14. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az en gyerekem szereti lekvárral, gyumolcsszorppel, csokiontettel, vanília pudinggal is. :)
2013. máj. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bölcsiben van hogy meggyet, barack kompótot tesznek bele, lekvár, kakaó+ kókusz
2013. máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én reszeltem bele anno fél banánt is, csak sima fahéjas porcukor, vaniliás porcukor, kakaó, szörp,

Lekvártól rosszul vagyok az nekem a házban nem is igazán van... néha ha a párom megkívánja.

2013. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

cukor helyett én Steviát teszek édesítőnek. Teljesen természetes alapanyag.

Kakaó, gyümölcsszirup-lekvár-bár ezek inkább tejberizshez mennek, alma, fahéj, banán, barack.

2013. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 csésze tej, 2 kanál dara, 1 kanál cukor - nálam ez egy adag tejbegríz. (De általában 3 adagot kell készítsek a 3 gyereknek, mert a nagyobbak sem akarnak kimaradni a jóból :) )

A tetejére kevés cukrozott kakaót vagy fahéjat szoktunk tenni. Lekvárt nem szoktunk, esetleg málnaszörpöt.

2013. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!