Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Felicitas 4. csomag, vagyis...

A Felicitas 4. csomag, vagyis az utolsó (6 hónapos kortól kiváltható) mit tartalmazott nektek? Én őszintén azért többre számítottam.

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát már nem nagyon emlékszem, 3 hónapja váltottam ki, de mély nyomokat nem hagyott bennem, nagyon semmi nem volt benne egy pici Sudocremen meg egy csomó papírfecnin kívül. Azt a pici Felicitasos könyvet úgyahogy elolvastam belőle :-)
2013. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Mit vártok? Ingyen van....
2013. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na, akkor neked volt benne legalább valami hasznos is a könyvön kívül. Nekem csak papírok voltak, valami baba magazin és rejtvény könyv. Nemtudom ezt hogy gondolták, hogy nekem egy fél éves gyerek mellett lesz időm rejtvényeket fejteni. Helyette tehettek volna bele valami hasznosat is pl. olyanokat aikkel ezeket a csomagokat reklámozzák. Mert a képeken érdekes egészen más van.
2013. máj. 14. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak egy Sudocream volt benne semmi más a sok haszontalan fecnin kívül. Ja a keresztrejtvényen én is jót röhögtem, majd jó lesz firkálni a babának ha picit nagyobb lesz :)
2013. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sudocrem,meg valami tisztítószer minta.Papírok,rejtvény újság stb.Én is többet vártam....
2013. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Több ilyen csomag is van? Hol lehet kérni?
2013. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem sudocremet kispórolták belőle :). Összesen 4 csomag van.
2013. máj. 15. 13:45
 8/9 anonim válasza:
Nekem is babamagazin,rejtvényújság és egy tisztítószer termékminta...Elég nagy csalódás volt, ugyanis 2 évvel ezelőtt a nagyobbik gyermekemnél sok jó dolog volt benne, több termékminta, kiskanál,stb.
2013. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én ma váltottam ki. Benne volt a felicitas kis könyv,1 baba magazin ( márciusi) és 3 db szórólap... semmi termékminta, vagy kis ajándék... Csalódás volt :(
2013. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!